Wielka wygrana w zdrapce na Mazowszu. Wystarczyło tylko pięć złotych, Lotto pokazało szczęśliwy kupon

Autor Mateusz Dolak - 11 Kwietnia 2021
Źródło: wygrana w lotto

Na stronie lotto.pl pojawił się kupon szczęśliwca z Nowego Dworu Mazowieckiego. Gracz, który kupił zdrapkę w jednym z punktów Lotto, wygrał kilkaset tysięcy złotych. Wysoka wygrana to marzenie wielu Polaków. Zobaczcie poniżej jak wyglądała zdrapka warta fortunę.

Lotto: główna wygrana w zdrapkę

Szczęśliwy kupon został zakupiony w punkcie przy ulicy Dębowej 72. Nie wiadomo kto go nabył, ponieważ Lotto szczególnie dba o anonimowość graczy.

Pewnym jest jednak, że zwycięski los kosztował pięć złotych i była to zdrapka "Plaster Miodu".

Zabawa polega na odnalezieniu trzech sztabek złota w jednym rzędzie na jednym kuponie. Jak podaje Lotto, maksymalnie można wygrać 3 x 200 tysięcy złotych. "Poczuj słodycz wygranej" - tak zdrapkę reklamuje Totalizator Sportowy.

Festyn przed urzędem w środku pandemii. Tłumy ludzi bez odstępów i maseczekFestyn przed urzędem w środku pandemii. Tłumy ludzi bez odstępów i maseczekCzytaj dalej

Osoba, która pokusiła się o zdrapkę, musiała przeżyć ogromny szok kiedy zobaczyła, że wygrała aż 200 tysięcy złotych. Co prawda kwota, która trafi do szczęśliwca będzie nieco niższa, bo zgodnie z polskim prawem, od wygranych w Lotto trzeba odprowadzić podatek. W tym przypadku wyniesie on około 20 tysięcy złotych.

Przyznać trzeba, że 180 tysięcy nadal robi nadal duże wrażenie. Tym bardziej, że zdrapka kosztowała tylko pięć złotych.

Lotto na swojej stronie pokazało jak wyglądał szczęśliwy kupon. Zobaczcie go poniżej:

wygrana w lotto

Wysokie wygrane w lotto

To nie jedyna wysoka wygrana w Lotto w ostatnim czasie na Mazowszu.

W marcu, w kolekturze w Konstancinie-Jeziornie padła "piątka" w mini Lotto. Osoba, która kupiła kupon za 1,5 zł trafiła wszystkie liczby i zgarnęła główną wygraną. Szczęśliwymi numerami okazały się liczby: 1, 12, 22, 27 i 40. Na konto gracza trafiło 224 697 złotych pomniejszone o podatek.

Z kolei pod koniec lutego padła "szóstka" w Lotto. Zwycięski kupon wyszedł z maszyny przy ulicy Kilińskiego 1a w Łosicach. Lottomilioner, który wytypował sześć liczb (4, 11, 15, 20, 22, 27) wygrał 21 648 246 zł.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl
zdjęcie główne ilustracyjne: East News

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News