wawainfo.pl > Wiadomości > Warszawa: Nie żyje 25-latek zakażony koronawirusem. Był pracownikiem kina Elektronik
Mateusz Dolak
Mateusz Dolak 19.03.2022 03:19

Warszawa: Nie żyje 25-latek zakażony koronawirusem. Był pracownikiem kina Elektronik

Pixabay
Pixabay

Nie żyje młody pracownik kina

Tragiczne wieści o śmierci 25-latka warszawskie kino Elektronik przekazało za pośrednictwem Facebooka.

- Dziś dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Po długiej walce z Covid-19 odszedł nasz wspaniały Kolega - Adam. Adaś pracował z nami od lat jako bileter i kinooperator, kochał kino i ludzi.. Was zawsze witał uśmiechem i zagadywał o filmy, a nas raczył żartami i anegdotami z dziedziny historii, która była jego pasją - czytamy w poście kina na Facebooku.

- Miał zaledwie 25 lat i mnóstwo planów. Odszedł piękny, mądry, wrażliwy Człowiek - wspominają koledzy 25-latka.

Pracownicy kina zaapelowali do swoich sympatyków, by zaszczepili się i uważali na siebie. Poprosili też o ciepłe myśli dla mamy Adama, która także walczy z chorobą.

Kondolencje po śmierci 25-latka

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od sympatyków kina, którzy są w szoku po śmierci 25-latka. Wiele osób złożyło kondolencje znajomym i rodzinie.

- Tragiczna wiadomość. Miałam okazję poznać Adama, rozmawiać. Bardzo ciepły, serdeczny człowiek. Wyrazy najszczerszego współczucia Bliskim i przyjaciołom z kina - napisała jedna z internautek.

Pojawiły się też komentarze, by nie imprezować w majówkę, tylko zaszczepić się przeciwko COVID-19.

- Ludzi spójrzcie na to zdjęcie! Nie balujcie w czasie majówki, tylko szukajcie punktu, gdzie można się zaszczepić. Wielki smutek - napisała inna kobieta.

Epidemia zwalnia, ale wciąż zbiera śmiertelne żniwo

W poniedziałek, 3 maja Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 2525 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem - najwięcej w województwach śląskim i mazowieckim. Z powodu COVID-19 zmarło 14 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 23 osoby.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: wawainfozdjęcie główne: Pixabay