Warszawa: Nie żyje 25-latek zakażony koronawirusem. Był pracownikiem kina Elektronik

Autor Mateusz Dolak - 3 Maja 2021
PixabayŹródło: Pixabay

Epidemia koronawirusa wciąż zbiera swoje śmiertelne żniwo. Mimo, że liczba zakażeń cały czas spada, to choroba nadal dotyka wiele osób, także młodych. Warszawskie Kino Elektronik właśnie poinformowało, że po długiej walce z COVID-19 zmarł ich 25-letni pracownik i kolega. Młody mężczyzna był kinooperatorem i kasjerem. Niestety pomimo długiej walki z chorobą, 25-latek zmarł.

Nie żyje młody pracownik kina

Tragiczne wieści o śmierci 25-latka warszawskie kino Elektronik przekazało za pośrednictwem Facebooka.

- Dziś dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Po długiej walce z Covid-19 odszedł nasz wspaniały Kolega - Adam. Adaś pracował z nami od lat jako bileter i kinooperator, kochał kino i ludzi.. Was zawsze witał uśmiechem i zagadywał o filmy, a nas raczył żartami i anegdotami z dziedziny historii, która była jego pasją - czytamy w poście kina na Facebooku.

- Miał zaledwie 25 lat i mnóstwo planów. Odszedł piękny, mądry, wrażliwy Człowiek - wspominają koledzy 25-latka.

Pracownicy kina zaapelowali do swoich sympatyków, by zaszczepili się i uważali na siebie. Poprosili też o ciepłe myśli dla mamy Adama, która także walczy z chorobą.

Gigantyczna ulewa i paraliż w Warszawie. Ulice dosłownie płyną, wszystko jest zalaneGigantyczna ulewa i paraliż w Warszawie. Ulice dosłownie płyną, wszystko jest zalaneCzytaj dalej

Kondolencje po śmierci 25-latka

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od sympatyków kina, którzy są w szoku po śmierci 25-latka. Wiele osób złożyło kondolencje znajomym i rodzinie.

- Tragiczna wiadomość. Miałam okazję poznać Adama, rozmawiać. Bardzo ciepły, serdeczny człowiek. Wyrazy najszczerszego współczucia Bliskim i przyjaciołom z kina - napisała jedna z internautek.

Pojawiły się też komentarze, by nie imprezować w majówkę, tylko zaszczepić się przeciwko COVID-19.

- Ludzi spójrzcie na to zdjęcie! Nie balujcie w czasie majówki, tylko szukajcie punktu, gdzie można się zaszczepić. Wielki smutek - napisała inna kobieta.

Epidemia zwalnia, ale wciąż zbiera śmiertelne żniwo

W poniedziałek, 3 maja Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 2525 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem - najwięcej w województwach śląskim i mazowieckim. Z powodu COVID-19 zmarło 14 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 23 osoby.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: wawainfo
zdjęcie główne: Pixabay

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News