wawainfo.pl > Mazowsze > W środku lasu odnaleziono ciała dwóch dziewczynek. To 13-latki, które zaginęły 30 sierpnia
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 03:31

W środku lasu odnaleziono ciała dwóch dziewczynek. To 13-latki, które zaginęły 30 sierpnia

Pilne
wawainfo.pl

Wtorkowym popołudniem przechodzień spacerujący jednym z lasów w powiecie wołomińskim natknął się na ciała dwóch dziewcząt. Okazało się, że to 13-latki, których zaginięcie zgłoszone zostało poprzedniej nocy.

Na miejscu prowadzone są działania prokuratora.

Martwe dzieci znalezione w lesie

Na wyjątkowo przerażające znalezisko natknął się przechodzień, który wtorkowym popołudniem spacerował jednym z lasów powiatu wołomińskiego.

Odnalazł ciała dwóch 13-letnich dziewczynek. Wiadomość o zaginięciu dzieci policja otrzymała w poniedziałek przed północą.

Przez całą noc trwała akcja poszukiwawcza, która nie przyniosła żadnych skutków, aż do dzisiejszego dnia.

Prokuratura prowadzi sprawę

Informację o odnalezieniu ciał dzieci potwierdziła prokuratura.

- Prokurator pojechał na miejsce zdarzenia i bierze udział w oględzinach zwłok. Będziemy zbierać wszelkie informacje i materiały. Zabezpieczamy komputery, telefony tych dziewczynek, będziemy przesłuchiwać osoby najbliższe i otoczenie - przekazała w rozmowie z WTV prok. Katarzyna Skrzeczkowska.

Jak dodała, na ten moment nie ma jeszcze konkretnych informacji na temat tego, co stało się z dziewczynkami i co doprowadziło do ich zgonu.

- Każda hipoteza jest brana pod uwagę i pod takim kątem jest zbierany materiał dowodowy. Dopóki nie będziemy mieli protokołu i pełnej opinii z sekcji zwłok i nie będzie opinii, nie można nic zakładać.

Jedna z 13-latek to mieszkanka powiatu wołomińskiego, druga z nich mieszkała w Warszawie.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wtv.pl, warszawawpigulce.pl