wawainfo.pl > Wiadomości > W nocy na Łopuszańskiej Skoda wjechała w dwóch motocyklistów. Za kierownicą siedzieć miał ksiądz
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 03:38

W nocy na Łopuszańskiej Skoda wjechała w dwóch motocyklistów. Za kierownicą siedzieć miał ksiądz

Ksiądz
zdjęcia dzięki uprzejmości Wawa Hot News 24

Było już po 21, gdy policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku na ul. Łopuszańskiej. W ojca z synem stojących na motocyklach na czerwonym świetle wjechała Skoda. Za kierownicą siedział ksiądz.

W nocy z soboty na niedzielę doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Trudno uwierzyć, że w wyniku tej sytuacji nie doszło do poważniejszych obrażeń.

Nocny wypadek z udziałem księdza i dwóch motocyklistów

W okolicach stacji Shell na ulicy Łopuszańskiej jeszcze przed skrzyżowaniem z ul. Orzechową około godziny 21:20 doszło do zdarzenia, w którym udział wzięły trzy pojazdy.

Dwaj motocykliści, którzy czekali na zmianę światła sygnalizacji świetlnej, zostali uderzeni przez samochód osobowy marki Skoda.

Jak podaje Wawa Hot News 24, za kierownicą samochodu osobowego siedział ksiądz. Jednośladami natomiast poruszał się ojciec i syn.

Konieczny był transport do szpitala

Na miejscu natychmiast pojawili się zespół ratownictwa medycznego oraz strażacy z JRG 2, które siedzibę ma na ul. Księdza Juliana Chrościckiego 76. Zadysponowano również patrol policji.

W wyniku zderzenia do szpitala trafił jeden poszkodowany. Był to motocyklista.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zbadano uczestników nocnego wypadku na Łopuszańskiej

Badania alkomatem wykluczyły możliwość, iż ksiądz kierujący Skodą w chwili zdarzenia był pod wpływem alkoholu.

Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane przez policję. Nie jest wiadome, dlaczego ksiądz nie zatrzymał się w bezpiecznej odległości od motocyklów znajdujących się przed nim.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawahotnews24, wawainfo.pl