wawainfo.pl > Ulice > W akcji dwa śmigłowce LPR, droga zablokowana. 3-letnia dziewczynka jest ciężko ranna
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:27

W akcji dwa śmigłowce LPR, droga zablokowana. 3-letnia dziewczynka jest ciężko ranna

Wypadek
ANDRZEJ WOZNIAK/AGENCJA SE/East News

Wypadek na drodze krajowej nr 17. 3-letnia dziewczynka została zabrana przez śmigłowiec LPR-u do szpitala.

W wyniku wypadku na drodze krajowej nr 17 zablokowana została trasa w kierunku Warszawy.

- Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na 18.15. Do wypadku doszło, na drodze w kierunku Warszawy w miejscowosci Rudka - powiedziała nam Gabriela Putyra z komendy stołecznej policji.

Wypadek na drodze krajowej nr 17. 3-latka zabrana do szpitala śmigłowcem LPR

- Pojazd osobowy zderzył się z pojazdem ciężarowym. Na miejscu są policjanci, którzy ustalają szczegóły. Funkcjonariusze wyznaczyli objazdy - dodała.

Jak podała Putyra, policjanci będą ustalać powody dla których pojazd marki Seat wbił się w ciężarówkę.

- Na miejscu są dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wszystkie trzy osoby podróżujące seatem zostały ranne. 3-letnią dziewczynkę zabrał śmigłowiec lotniczego pogotowia - poinformowała.

Komunikat o utrudnieniach wydała też Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Kierowcy muszą liczyć, że problemy na trasie w kierunku Warszawy potrwają conajmnniej trzy godziny od 19.00.

Na miejscu wypadku działa też straż pożarna. - Praca strażaków ograniczyła się wyłącznie do zabezpieczenia miejsca zdarzenia - podał kapitan Maciej Łodygowski z jednostki w Otwocku.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: wawainfo.pl

Powiązane