wawainfo.pl > Ulice > Trzy rozbite auta na rondzie Daszyńskiego
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:33

Trzy rozbite auta na rondzie Daszyńskiego

Rondo
Google Maps street view

Późną nocą na rondzie Daszyńskiego doszło do groźnego zderzenia trzech samochodów osobowych. Na miejsce natychmiast ruszyła policja i ratownicy medyczni. Kierowca opla został ukarany mandatem.

Jak informuje TVN Warszawa, do zdarzenia doszło 24 września, po godzinie 22:00. Marta Gierlicka ze stołecznej policji wskazała, że zderzyły się aż trzy samochody osobowe. - Zderzyły się trzy samochody osobowe: mercedes, ford oraz opel - podała.

Trzy rozbite auta na rondzie Daszyńskiego

Służby udzieliły pomocy poszkodowanym kierowcom, jednak żaden z nich nie odniósł poważnych obrażeń. - Nikt nie został ranny - deklarowała dla TVN Warszawa.

Funkcjonariusze przebadali uczestników zdarzenia alkomatem. U żadnego z nich nie wykryto obecności alkoholu. Ustalono także sprawcę kolizji. - Policjanci mandatem ukarali prowadzącego opla - wyjaśniła.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Powiązane