wawainfo.pl > Mazowsze > Nowe informacje ws. wypadku w Lipie. Więcej poszkodowanych, jedna osoba nie żyje
Stanisław Węgrowski
Stanisław Węgrowski 19.03.2022 03:34

Nowe informacje ws. wypadku w Lipie. Więcej poszkodowanych, jedna osoba nie żyje

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER (zdjęcie ilustracyjne)

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze krajowej nr 60 w miejscowości Lipa w powicie płońskim. Z informacji przekazanych przez policję wynika, że jedna osoba poniosła śmierć na miejscu zdarzenia, a trzy są ranne. Stan jednej z nich jest określany jako ciężki.

Tragiczny wypadek na krajowej “60”

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem. Informację o kolizji dwóch samochodów osobowych przekazał dyżurny Punktu Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Wypadek miał miejsce na drodze krajowej numer 60 na odcinku Raciąż - Glinojeck.

Doniesienia o wypadku zostały potwierdzone także Komendę Powiatową Policji w Płońsku, która ujawniła więcej szczegółów na temat zdarzenia. Początkowo pojawiały się informacje o jednej ofierze śmiertelnej i dwóch rannych, jednak okazało się, że jest ich więcej.

"Około godz. 20:10 między Glinojeckiem a Raciążem, w okolicy miejscowości Lipa doszło do czołowego zderzenia volvo z nissanem. Jedna osoba zginęła na miejscu, a trzy (w tym jedna w stanie ciężkim) trafiły do szpitali" - czytamy w komunikacie płońskiej policji na Facebooku.

Droga na tym odcinku była zablokowana długimi godzinami. Normalny ruch został tam przywrócony dopiero po północy.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: TVN Warszawa

Powiązane