wawainfo.pl > Mazowsze > Kolejny tragiczny wypadek. Nie żyje ojciec, jego synek walczy o życie w szpitalu
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 19.03.2022 03:38

Kolejny tragiczny wypadek. Nie żyje ojciec, jego synek walczy o życie w szpitalu

Ćwiklinek
Facebook/OSP Kownaty

Tragiczny wypadek na DK 7 w Ćwiklinku. Dwa samochody osobowe zderzyły się ze sobą czołowo, a potem uderzyło w nie jeszcze jedno auto. Jedna osoba nie żyje.

Na miejscu pojawiło się Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Tragiczny wypadek na DK 7 w Ćwiklinku.

Do wypadku doszło w godzinach porannych na drodze krajowej nr 7 na trasie pomiędzy Mławą a Płońskiem w miejscowości Ćwiklinek.

- Około godz. 7 rano w Ćwiklinku na drodze krajowej nr 7 doszło do czołowego zderzenia samochodów marek BMW i Nissan. Pojazdy uderzyły również w inny samochód - osobową Škodę - relacjonowała podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z płońskiej policji.

- 51-letni kierowca BMW, pomimo akcji reanimacyjnej, poniósł śmierć na miejscu - informowała.

- Do szpitala trafiły cztery osoby - kierowca skody, kierująca nissanem oraz dwoje pasażerów BMW, w tym 13-letnie dziecko - dodała.

- Utrudnienia trwały kilka godzin, droga była całkowicie zablokowana, bo jest to odcinek w przebudowie. Aktualnie ruch odbywa się już normalnie - podsumowała.

Na miejscu pojawił się również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i straż pożarna z OSP Kownaty i OSP Siedlin oraz z Płońska, łącznie pięć zastępów.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Powiązane