wawainfo.pl > Wiadomości > Tragedia w akademiku. Nie żyje młoda kobieta
Mateusz Dolak
Mateusz Dolak 19.03.2022 03:34

Tragedia w akademiku. Nie żyje młoda kobieta

Akademik żeński przy ul. Marymonckiej

Tragedia w żeńskim akademiku Akademii Wychowania Fizycznego przy ulicy Marymonckiej w Warszawie. Na balkonie znaleziono ciało młodej kobiety. Prawdopodobnie to studentka. Policja ustala jej tożsamość.

Na miejscu pracują kryminalni. - Ze wstępnych naszych ustaleń wynika, że ciało młodej kobiety odnalazł nad ranem pracownik akademika. Leżało na balkonie na pierwszym piętrze - poinformowała Elwira Kozłowska z policji na Bielanach.

I dodała, że na razie nie są znane przyczyny jej smierci. - To wyjaśni sekcja zwłok i postępowanie prokuratorskie- stwierdziła Kozłowska.

Policja zaprzecza doniesieniom medialnym, że kobieta miała się powiesić. Wstępnie mówi się, że mogło dojść do nieszczęśliwego wypadku.

O sprawę zapytaliśmy przedstawicieli Akademii Wychowania Fizycznego. Do momentu publikacji tego artykułu odmawiali komentarza.

- Trwa postępowanie policyjne. My jako uczelnia nie jesteśmy uprawnieni by udzielać informacji - stwierdziła Agata Przewoźna, rzeczniczka AWF.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Tagi: