Tragedia na torach. Nie żyje mężczyzna

Autor Mateusz Dolak - 30 Marca 2021
Źródło: zdjęcie ilustracyjne

Tragiczny wypadek na torach. Nie żyje mężczyzna potrącony przez pociąg. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przechodził przez tory w niedozwolonym miejscu.

Wypadek na torach

Do tragedii doszło w poniedziałek w okolicach stacji Parzniew w powiecie pruszkowskim.

Służby podają, że mężczyzna zginął na miejscu. Ratownicy nie mieli szans, żeby go uratować.

Wielkanoc 2021. Wiadomo jak będą wyglądały msze i święcenia pokarmówWielkanoc 2021. Wiadomo jak będą wyglądały msze i święcenia pokarmówCzytaj dalej

Utrudnienia

Przez kilka godzin były utrudnienia w kursowaniu pociągów Kolei Mazowieckich.

Jak podawał Zarząd Transportu Miejskiego, "z powodu zdarzenia na szlaku Parzniew – Pruszków możliwe są opóźnienia, odwołania, skrócenia relacji, przekierowania wybranych pociągów KM linii R1."

Wprowadzono wzajemne honorowanie biletów Kolei Mazowieckich i ZTM w pociągach Szybkiej Kolei Miejskiej na odcinku pomiędzy Pruszkowem a Warszawą Wschodnią.

Trzy osoby zginęły

To kolejny tragiczny wypadek o którym piszemy na wawainfo.pl. W niedzielę informowaliśmy o zderzeniu czterech pojazdów na Drodze Krajowej numer 50. Trzy osoby zginęły.

Do tego wypadku doszło na pograniczu powiatu mińskiego i otwockiego pomiędzy miejscowościami Rudzienko a Grębiszew. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że osobowy volkswagen i ciężarowe volvo jechały w kierunku Kołbieli. Na przeciwnym pasie ruchu - w kierunku Mińska Mazowieckiego - znajdowały się z kolei: osobowy ford i ciężarowa scania.

- Kierujący volkswagenem z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w forda - powiedziała Paulina Harabin z Komendy Powiatowej w Płocku. Samochody osobowe odbiły się i wpadły w jadące tuż za nimi pojazdy ciężarowe.

Wypadku nie przeżyli kierowca i pasażer volkswagena, a także pasażerka forda.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl
zdjęcie główne ilustracyjne: policja.pl

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News