wawainfo.pl > Wiadomości > Strzelanina w Żyrardowie. Na miejscu kordony policji
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:27

Strzelanina w Żyrardowie. Na miejscu kordony policji

Strzelanina w Żyrardowie
zdjęcie ilustracyjne Marek Baczyński/East News

Żyrardów. Przy ulicy Mielczarskiego ponownie doszło do strzelaniny. Trwają czynności policyjne pod nadzorem prokuratura. Jeszcze niedawno na tej samej ulicy zastrzelono 20-latka.

- Mogę potwierdzić, że doszło do zdarzenia na terenie Żyrardowa. Policjanci udali się na ulice w związku ze zgłoszeniem dotyczącym strzałów - powiedziała w rozmowie z wawainfo.pl Monika Michalczyk z policji w Żyrardowie.

Strzelanina w Żyrardowie. Na miejsce ruszyła policja

Jak podała Michalczyk, nie odnotowano rannych ani ofiar. Po godzinie 20:00 policja opanowała sytuację.

- W chwili obecnej trwają czynności funkcjonariuszy pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie - podała rzeczniczka.

Do prac skierowano nie tylko prokuratora, ale też policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, kryminalnego, batalistycznego oraz techników z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu oraz Komendy Powiatowej z Żyrardowa.

Michalczyk wskazała, że w wyniku strzelaniny nie odnotowano rannych ani ofiar.

Strzelanina w Żyrardowie. 20-latek nie żyje

Na wawainfo.pl informowaliśmy o strzelaninie w Żyrardowie, która także odbyła się przy ulicy Mielczarskiego. Do zdarzenia doszło w nocy z 1 na 2 czerwca.

Na miejscu odnaleziono ciało 20-latka. Mężczyzna został postrzelony w szyję. Zginął na miejscu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że strzały padły z BMW.

4 czerwca, w wyniku działań policyjnych udało się zatrzymać dwóch mężczyzn podejrzanych o związek z zabójstwem.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Źródło: Wawainfo.pl