wawainfo.pl > Mazowsze > Mława. Mama z dziećmi zatrzasnęła się w windzie. Przez dwie godziny czekała na pomoc
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:27

Mława. Mama z dziećmi zatrzasnęła się w windzie. Przez dwie godziny czekała na pomoc

Mława
Jakub Kaminski/East News

Mława. 4 czerwca straż pożarna otrzymała zgłoszenie w sprawie matki z dwojgiem małych dzieci. Kobieta zatrzasnęła się w windzie na Wiadukcie Szreńskim. Na miejsce ruszyły służby ratunkowe. Jednak do naprawienia usterki i uwolnienia rodziny doszło dopiero po dwóch godzinach.

Do awarii w Mławie doszło przed godziną 18. Matka wraz z małymi dziećmi weszła do windy przy Wiadukcie Szreńskim. W trakcie kursu maszyna zatrzymała się między peronem a wiaduktem.

Mława. Kobieta z dziećmi aż dwie godziny czekała na konserwatora

Sprawę opisali dziennikarze portalu naszamlawa.pl. Przedstawiciele lokalnej prasy skontaktowali się kobietą, która wyjaśniła, dlaczego skorzystała z windy.

- Wsiadłam, bo przede mną kobieta skorzystała z windy bez przeszkód - deklarowała matka dzieci.

Po zatrzymaniu się windy kobieta zachowała spokój. Sięgnęła po telefon i wezwała służby ratunkowe. Strażacy nie stwierdzili zagrożenia życia i zdrowia rodziny, jednak zdecydowali by mechanicznie wtłaczać powietrze do windy.

Strażacy wezwali do Mławy konserwatora, by ten uwolnił matkę małych dzieci. Prędko okazało się, że technik ma do pokonania blisko 100 kilometrów. W chwili wezwania przebywał w Olsztynie.

Ostatecznie kobieta została wypuszczona w okolicach 19:30.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Źródło: [Mojamlawa.pl]

Powiązane