wawainfo.pl > Wiadomości > Śmiertelne potrącenie na Bemowie. Policja bada przyczyny
Zosia Wierzcholska
Zosia Wierzcholska 19.03.2022 03:28

Śmiertelne potrącenie na Bemowie. Policja bada przyczyny

Piotr Molecki/East News
Piotr Molecki/East News

Kobieta śmiertelnie potrącona przez autobus na Bemowie. Policja bada przyczyny wypadku. W środę informowaliśmy o fatalnym wypadku na pętli autobusowej przy ul. Powstańców Śląskich w Warszawie. Autobus linii 201 śmiertelnie potrącił kobietę. - Do zdarzenia doszło o 17:50 pętli autobusowej przy ulicy Powstańców Śląskich 119. Doszło do potrącenia kobiety w wieku około 60 lat na oznakowanym przejściu dla pieszych - mówi w rozmowie z redakcją WawaInfo Monika Zawrat ze stołecznej policji.

Służby badają sprawę

Policjanci gromadzą materiał dowodowy po wypadku na pętli autobusowej na Bemowie. Materiały zostaną przekazane do prokuratury celem wszczęcia śledztwa – poinformowała PAP rzeczniczka bemowskiej policji komisarz Marta Sulowska.

Jak informuje Życie Stolicy, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca autobusu potrącił kobietę przy przejściu dla pieszych, gdy pojazd wjeżdżał na pętle. Kobieta niestety zmarła. Kierowca był wówczas trzeźwy, jednak jego krew została pobrana do badań na obecność środków odurzających.

Policjanci gromadzą materiał dowodowy, który ma na celu ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia. Materiały te zostaną przekazane do prokuratury rejonowej, aby rozpocząć śledztwo.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: wawainfo.pl, zyciestolicy.com.pl zdjęcie główne ilustracyjne: MPiotr Molecki/East News (zdjęcie ilustracyjne)

Tagi:
Powiązane