wawainfo.pl > Kronika kryminalna > Siedlce. Uciekał przed drogówką, staranował dwa radiowozy
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:32

Siedlce. Uciekał przed drogówką, staranował dwa radiowozy

Siedlce
ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE DOMIN/AGENCJA SE/East News

Siedlce. Funkcjonariusze chcieli zatrzymać 26-letniego kierowcę do kontroli. Mężczyzna natychmiast dodał gazu. Chcąc uniknąć zatrzymania, staranował dwa radiowozy. Ranni policjanci trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło 2 września w Skórcu. 26-letni kierowca marki Renault uciekał przez funkcjonariuszami. Do pomocy skierowano posiłki z siedleckiej policji.

Siedlce. Uciekał przed drogówką, staranował dwa radiowozy

Nadkomisarz Agnieszka Świerczewska podała informacje o zdarzeniu. - Uciekinier, aby uniknąć zatrzymania, staranował dwa radiowozy. Załoga jednego z nich odniosła obrażenia, policjanci zostali przewiezieni do szpitala - deklarowała.

Po zatrzymaniu mężczyzny dokładnie sprawdzono jego samochód. W bagażniku wykryto duże ilości kabli elektrycznych, narzędzia budowlane, a także zbiornik na paliwo. Mieszkaniec województwa świętokrzyskiego już wcześniej był notowany za kradzieże i włamania.

- Zatrzymany usłyszał zarzuty czynnej napaści na funkcjonariuszy policji oraz niezatrzymania do kontroli drogowej za co grozi nawet do 12 lat więzienia - podała Świerczewska.

Sprawa trafiła do Sądu Rejonowego w Siedlcach, który umieścił zatrzymanego w areszcie tymczasowym.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl, Zdjęcie główne: ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE DOMIN/AGENCJA SE/East News

Tagi: Siedlce
Powiązane