wawainfo.pl > Ulice > Warszawa: samochód wjechał w protestujących. Trwa akcja ratunkowa, są ranni
Julian Bakuła
Julian Bakuła 19.03.2022 03:23

Warszawa: samochód wjechał w protestujących. Trwa akcja ratunkowa, są ranni

Samochód wjechał w tłum demonstrantów przy Dworcu Wileńskim
Twitter / Grzegorz Walkiewicz @G_Walkiewicz

Wjechał w protestujących samochodem. Jest troje rannych

W poniedziałek (26.10) po godzinie 18 kierowca forda wjechał swoim samochodem w tłum protestujących w pobliżu Dworca Wileńskiego. Trzy osoby są poszkodowane. Na miejscu trwa akcja ratunkowa służb medycznych oraz interwencja policji. 

"Ten typ wjechał w ludzi na Placu Wileńskim. Trzy osoby poszkodowane. Interweniuje Policja. #StrajkKobiet #PowiedzKomuś #WyrokNaKobiety #piekłokobiet " - skomentował na Twitterze Grzegorz Walkiewicz (@G_Walkiewicz), dzieląc się zdjęciami z miejsca zdarzenia.

Kierowca na Bielanach także prawie wjechał w tłum

Podobne zdarzenie miało w poniedziałek po południu miejsce na Bielanach, gdzie agresywny kierowca niemal wjechał w tłum demonstrantów blokujących drogę w ramach protestu. Następnie wysiadł z auta i zaczął awanturować się z protestującymi. Na Twitterze pojawiło się nagranie zdarzenia.

[EMBED-943]

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

undefined

Powiązane