Warszawa: samochód wjechał w protestujących. Trwa akcja ratunkowa, są ranni

Autor Julian Bakuła - 26 Października 2020
Samochód wjechał w tłum demonstrantów przy Dworcu WileńskimŹródło: Twitter / Grzegorz Walkiewicz @G_Walkiewicz

Kierowca forda wjechał w demonstrantów protestujących przeciw czwartkowemu orzeczeniu TK w pobliżu Dworca Wileńskiego, raniąc trzy osoby. Na miejscu trwa interwencja policji oraz akcja służb ratunkowych.

Wjechał w protestujących samochodem. Jest troje rannych

W poniedziałek (26.10) po godzinie 18 kierowca forda wjechał swoim samochodem w tłum protestujących w pobliżu Dworca Wileńskiego. Trzy osoby są poszkodowane. Na miejscu trwa akcja ratunkowa służb medycznych oraz interwencja policji.

"Ten typ wjechał w ludzi na Placu Wileńskim. Trzy osoby poszkodowane. Interweniuje Policja. #StrajkKobiet#PowiedzKomuś#WyrokNaKobiety#piekłokobiet " - skomentował na Twitterze Grzegorz Walkiewicz (@G_Walkiewicz), dzieląc się zdjęciami z miejsca zdarzenia.

Kierowca na Bielanach także prawie wjechał w tłum

Podobne zdarzenie miało w poniedziałek po południu miejsce na Bielanach, gdzie agresywny kierowca niemal wjechał w tłum demonstrantów blokujących drogę w ramach protestu. Następnie wysiadł z auta i zaczął awanturować się z protestującymi. Na Twitterze pojawiło się nagranie zdarzenia.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News