Porażające sceny podczas strajku. Agresywny kierowca wjechał w tłum ludzi. Jest nagranie

Autor Mateusz Dolak - 26 Października 2020
Agresywny kierowcaŹródło: Twitter

Porażające sceny podczas protestu kobiet w Warszawie. Od godziny 16 cała stolica jest sparaliżowana. Kierowcy i komunikacja miejska utknęły w ogromnych korkach. Przejazd przez Warszawę graniczy z cudem, bo tłumy osób wyszły na ulice i blokują skrzyżowania w dzielnicach. Kierowcy z Bielan ewidentnie bardzo się śpieszyło, bo próbował rozjechać protestujących.

Kierowca wjechał w tłum

Nagranie całej sytuacji pojawiło się na Twitterze. - Protest Kobiet na Bielanach. Chwilowe blokowanie drogi i agresywny kierowca, który prawie wjeżdża w tłum - czytamy na profilu studenta bezpieczeństwa wewnętrznego.

Na filmie widać jak kierowca nagle wjeżdża w tłum. Potem wysiada z auta i zaczyna awanturować się z protestującymi na przejściu. Padają ostre słowa w kierunku osób, które popierają inicjatywę kobiet.

Kierowca forda ranił troje demonstrantów na placu Wileńskim

Wcześniej w poniedziałek, około godziny 18, doszło do poważnego incydentu na placu Wileńskim, gdzie kierowca forda wjechał swoim samochodem w tłum demonstrantów, raniąc trzy osoby. Na miejsce przyjechała policja oraz pogotowie ratunkowe. Tłum zablokował samochód sprawcy. O zdarzeniu poinformował na Twitterze jeden z uczestników protestu.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News