Poważny wypadek na S8. Droga zablokowana, dwie furgonetki kompletnie zniszczone

Autor Julian Bakuła - 4 Listopada 2020
Wypadek na S8Źródło: Facebook / Policja Wyszków

W środę (04.11) około 15:20 doszło do poważnego wypadku na trasie S8 w okolicach Wyszkowa. W wyniku zderzenia dwóch furgonetek ranna została jedna osoba. Droga pozostawała zablokowana, a samochody kierowane były na objazdy.

Jarosław Kaczyński nie ma wody. Ogromna awaria tuż przed jego domem, strumień leje się po chodnikuJarosław Kaczyński nie ma wody. Ogromna awaria tuż przed jego domem, strumień leje się po chodnikuCzytaj dalej

Wypadek na S8

W środę około godziny 15:20 na trasie S8 w pobliżu Wyszkowa - pomiędzy Lucynowem a Tumankiem - doszło do poważnego wypadku. "W zderzeniu 2 pojazdów ranna została jedna osoba, która z obrażeniami została przetransportowana do szpitala" - poinformowała komenda powiatowa policji w Wyszkowie. Ranny został 27-letni kierowca jednego z pojazdów.

"Na miejscu pracują policjanci ruchu drogowego, którzy wyjaśniają okoliczności i przebieg wypadku drogowego, do którego doszło na trasie S-8 około 2 km za węzłem Lucynów w kierunku Białegostoku. Objazd w kierunku Białegostoku - węzeł trasy S-8 Lucynów przez miejscowość Wyszków. Apelujemy o ostrożność. Robimy wszystko, aby jak najszybciej przywrócić płynny ruch" - relacjonowała wyszkowska policja.

Facebook / Policja Wyszków

[Źródło zdjęcia: Facebook / Policja Wyszków]

Udało się przywrócić płynność ruchu na S8

- W zdarzeniu brały udział dwa samochody ciężarowe do 3,5 tony - mówi kom. Damian Wroczyński z KPP w Wyszkowie. Do godziny 17:20 funkcjonariuszom udało się przywrócić płynność ruchu na trasie S8 w okolicy miejscowości Lucynów i Tumanek.

Na zdjęciach udostępnionych na Facebooku przez wyszkowską policję widzimy, że na miejscu oprócz policji i służb medycznych obecna była także straż pożarna, asekurując funkcjonariuszy policji prowadzących czynności wyjaśniające.

Facebook / Policja Wyszków

[Źródło zdjęcia: Facebook / Policja Wyszków]

Dzisiaj grzeje:
1.Z ostatniej chwili: struga wody wystrzeliła na kilka metrów. Leje się na główną ulicę
2. Podali co do dnia, kiedy może być lockdown Polski. Narodowa kwarantanna zatrzyma w domach wszystkich turystów, kolejny cios dla branży
3. Do sieci wyciekła rozmowa z karetki. Ratownicy potrzebowali pomocy, końcówka rozmowy ubawi was do łez

Pilna decyzja Rafała Trzaskowskiego. Zwolnienia w ratuszu, pracę stracił wiceprezydentPilna decyzja Rafała Trzaskowskiego. Zwolnienia w ratuszu, pracę stracił wiceprezydentCzytaj dalej

Wypadek śmiertelny na DK50

We wtorek informowaliśmy na Wawa Info o tragicznym wypadku, do którego doszło rano na drodze krajowej nr 50 w Lasopolu (gmina Chynów, powiat grójecki). Przed godziną 7 doszło tam do czołowego zderzenia citroena berlingo z suzuki, w wyniku którego zginęły 3 osoby.

- 42-letni kierujący berlingo został przewieziony do szpitala w Radomiu z obrażeniami według sanitariuszy niezagrażającymi życiu, natomiast pasażer tego auta poniósł śmierć na miejscu. Dwie osoby podróżujące suzuki również nie żyją - relacjonowała kom. Agnieszka Wójcik z policji powiatowej w Grójcu. Jedną z przyczyn wypadku mogła być gęsta mgła.

Utrudnienia po wypadku w Lasopolu

Także wczorajszy wypadek w Lasopolu poskutkował utrudnieniami drogowymi. DK50 na odcinku Grójec - Góra Kalwaria pozostawała nieprzejezdna przez kilka godzin po wypadku, a samochody kierowane były na objazdy przez Chynów i Drwalew.

Wyjeżdżając na drogę w listopadzie, powinniśmy pamiętać, że okres Wszystkich Świętych odznacza się wzrostem ryzyka wypadków drogowych. "Policjanci ruchu drogowego czuwają nad bezpieczeństwem na drogach Mazowsza każdego dnia, w tym okresie działania policjanci będą miały przede wszystkim charakter pomocowy w zakresie udzielania wszystkim uczestnikom ruchu drogowego daleko idącego wsparcia, zarówno w przekazie informacyjnym, jak też w bezpiecznym dotarciu do celu" - czytamy w komunikacie policji mazowieckiej.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Do sieci wyciekła rozmowa z karetki. Ratownicy potrzebowali pomocy, końcówka rozmowy ubawi was do łezDo sieci wyciekła rozmowa z karetki. Ratownicy potrzebowali pomocy, końcówka rozmowy ubawi was do łezCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kaufland odpowiada na rządowe ograniczenia. Bardzo ważna informacja dla klientów
  2. Policjanci podejrzewali porwanie - prawda była zupełnie inna
  3. Pilna decyzja Rafała Trzaskowskiego. Zwolnienia w ratuszu, pracę stracił wiceprezydent
  4. Paraliż centrum Warszawy. Niespodziewane wydarzenie w stolicy, na miejsce natychmiast ruszyła policja
  5. Premier przed chwilą ogłosił nowe restrykcje. Zamknięte galerie handlowe, kina i obiekty kultury
  6. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda
  7. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Igi Świątek, spadliśmy z krzeseł. To kultowa postać polskiego sportu

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News