wawainfo.pl
Wypadek na S8

Facebook / Policja Wyszków

Poważny wypadek na S8. Droga zablokowana, dwie furgonetki kompletnie zniszczone

4 Listopada 2020

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

W środę (04.11) około 15:20 doszło do poważnego wypadku na trasie S8 w okolicach Wyszkowa. W wyniku zderzenia dwóch furgonetek ranna została jedna osoba. Droga pozostawała zablokowana, a samochody kierowane były na objazdy.

Wypadek na S8

W środę około godziny 15:20 na trasie S8 w pobliżu Wyszkowa - pomiędzy Lucynowem a Tumankiem - doszło do poważnego wypadku. "W zderzeniu 2 pojazdów ranna została jedna osoba, która z obrażeniami została przetransportowana do szpitala" - poinformowała komenda powiatowa policji w Wyszkowie. Ranny został 27-letni kierowca jednego z pojazdów. 

"Na miejscu pracują policjanci ruchu drogowego, którzy wyjaśniają okoliczności i przebieg wypadku drogowego, do którego doszło na trasie S-8 około 2 km za węzłem Lucynów w kierunku Białegostoku. Objazd w kierunku Białegostoku - węzeł trasy S-8 Lucynów przez miejscowość Wyszków. Apelujemy o ostrożność. Robimy wszystko, aby jak najszybciej przywrócić płynny ruch" - relacjonowała wyszkowska policja.

[Źródło zdjęcia: Facebook / Policja Wyszków]

Udało się przywrócić płynność ruchu na S8

 - W zdarzeniu brały udział dwa samochody ciężarowe do 3,5 tony - mówi kom. Damian Wroczyński z KPP w Wyszkowie. Do godziny 17:20 funkcjonariuszom udało się przywrócić płynność ruchu na trasie S8 w okolicy miejscowości Lucynów i Tumanek. 

Na zdjęciach udostępnionych na Facebooku przez wyszkowską policję widzimy, że na miejscu oprócz policji i służb medycznych obecna była także straż pożarna, asekurując funkcjonariuszy policji prowadzących czynności wyjaśniające. 

[Źródło zdjęcia: Facebook / Policja Wyszków]

Wypadek śmiertelny na DK50

We wtorek informowaliśmy na Wawa Info o tragicznym wypadku, do którego doszło rano na drodze krajowej nr 50 w Lasopolu (gmina Chynów, powiat grójecki). Przed godziną 7 doszło tam do czołowego zderzenia citroena berlingo z suzuki, w wyniku którego zginęły 3 osoby.

- 42-letni kierujący berlingo został przewieziony do szpitala w Radomiu z obrażeniami według sanitariuszy niezagrażającymi życiu, natomiast pasażer tego auta poniósł śmierć na miejscu. Dwie osoby podróżujące suzuki również nie żyją - relacjonowała kom. Agnieszka Wójcik z policji powiatowej w Grójcu. Jedną z przyczyn wypadku mogła być gęsta mgła.

Utrudnienia po wypadku w Lasopolu

Także wczorajszy wypadek w Lasopolu poskutkował utrudnieniami drogowymi. DK50 na odcinku Grójec - Góra Kalwaria pozostawała nieprzejezdna przez kilka godzin po wypadku, a samochody kierowane były na objazdy przez Chynów i Drwalew. 

Wyjeżdżając na drogę w listopadzie, powinniśmy pamiętać, że okres Wszystkich Świętych odznacza się wzrostem ryzyka wypadków drogowych. "Policjanci ruchu drogowego czuwają nad bezpieczeństwem na drogach Mazowsza każdego dnia, w tym okresie działania policjanci będą miały przede wszystkim charakter pomocowy w zakresie udzielania wszystkim uczestnikom ruchu drogowego daleko idącego wsparcia, zarówno w przekazie informacyjnym, jak też w bezpiecznym dotarciu do celu" - czytamy w komunikacie policji mazowieckiej.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Podobne artykuły

Mazowsze

Mazowsze. Zahaczył o przyczepę, wpadł w poślizg i dachował

Czytaj więcej >

Mazowsze

Józefosław. Aż 20 zgłoszeń po silnej ulewie

Czytaj więcej >
Nad całym Mazowszem przeszły silne burze z intensywnymi opadami i porywistym wiatrem

Mazowsze

Burze nad Polską: 588 interwencji straży pożarnej na Mazowszu

Czytaj więcej >
Wypadek

Mazowsze

Samochód uderzył w drzewo. Jedna osoba nie żyje

Czytaj więcej >
Facebook/Policja Wyszków

Mazowsze

Tragiczny wypadek pod Wyszkowem. Mężczyzna spadł z ciągnika. Wpadł pod koła, nie żyje

Czytaj więcej >
Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna - Ratownictwo Wodne

Mazowsze

Wypadek na trasie S7. Zablokowana droga w kierunku Gdańska

Czytaj więcej >