Trzy osoby nie żyją, dwie spłonęły. Tragiczny wypadek na obwodnicy dla TiRów, droga zablokowana

Autor Julian Bakuła - 3 Listopada 2020
Wypadek śmiertelny na dk 50: nie żyją trzy osoby.Źródło: OSP KSRG Chynów

We wtorek rano na DK50 w powiecie grójeckim doszło do śmiertelnego wypadku: trzy osoby nie żyją. Do zdarzenia mogła się przyczynić gęsta mgła. Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora oraz straż pożarna. Po godzinie 10 służby podały, że utrudnienia mogą potrwać jeszcze nawet trzy godziny.

Decyzja może zapaść jeszcze dziś. Jasnowidz Jackowski nie ma wątpliwości, porażająca wizjaDecyzja może zapaść jeszcze dziś. Jasnowidz Jackowski nie ma wątpliwości, porażająca wizjaCzytaj dalej

Wypadek w Lasopolu: trzy osoby nie żyją

Trzy osoby nie żyją, a jedna trafiła do szpitala z obrażeniami w wyniku wypadku, do którego doszło we wtorek rano w Lasopolu (gmina Chynów, powiat grójecki) na drodze krajowej nr 50 (tzw. obwodnica Warszawy dla tirów). Droga na odcinku Grójec - Góra Kalwaria jest całkowicie nieprzejezdna.

Zgłoszenie o wypadku grójecka policja otrzymała o godzinie 6:45. Doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów - citroena berlingo i suzuki. - 42-letni kierujący berlingo został przewieziony do szpitala w Radomiu z obrażeniami według sanitariuszy niezagrażającymi życiu, natomiast pasażer tego auta poniósł śmierć na miejscu. Dwie osoby podróżujące suzuki również nie żyją - relacjonuje kom. Agnieszka Wójcik z policji powiatowej w Grójcu.

Samochód stanął w płomieniach

Pasażerem berlingo, który zginął w wypadku, był 33-letni mężczyzna z powiatu garwolińskiego. Dane pozostałych ofiar wypadku są dopiero ustalane. - W wyniku zderzenia samochód stanął w płomieniach - tłumaczy kom. Wójcik z grójeckiej policji.

Nad wyjaśnieniem przyczyn wypadku pracuje policja pod nadzorem prokuratora. Ich działania zabezpieczane są przez straż pożarną. - W godzinach porannych był mgła, która mogła się do niego przyczynić - stwierdza kom. Wójcik, zaznaczając, że na chwilę obecną dokładnych okoliczności zdarzenia nie da się określić.

Dzisiaj grzeje:
1.Decyzja może zapaść jeszcze dziś. Jasnowidz Jackowski nie ma wątpliwości, porażająca wizja
2. Wielkie zmiany w przemieszczaniu się po Polsce. Brzmi okropnie, potwierdzili
3. Kompletnie nie da się przejechać, wszystko stoi. Warszawa sparaliżowana, kobiety na ulicach

Już za chwilę blokada całej Warszawy. ZTM i miasto właśnie wysłały ostrzeżenia. Kobiety znów wyjdą na uliceJuż za chwilę blokada całej Warszawy. ZTM i miasto właśnie wysłały ostrzeżenia. Kobiety znów wyjdą na uliceCzytaj dalej

Służby na miejscu wypadku

Na miejscu interweniowało także kilka zastępów straży pożarnej z OSP Chynów, OSP Drwalew, OSP Machcin oraz JRG Grójec. Strażacy pomagali ugasić płonący pojazd oraz zabezpieczali czynności policji i prokuratora.

- Jeden samochód stanął w płomieniach w momencie wypadku. Inni kierowcy, którzy byli świadkami, próbowali tam podejść, pomóc, ale ze względu na płomienie nie udało się - relacjonuje st. bryg. mgr inż. Jacek Wichowski z powiatowej straży pożarnej w Grójcu.

Utrudnienia na dk 50

Z powodu wypadku droga krajowa nr 50 na odcinku Grójec - Góra Kalwaria jest nieprzejezdna w obu kierunkach, a ruch odbywa się drogami lokalnymi. Samochody kierowane są na objazdy przez Drwalew i Chynów.

- Utrudnienia mogą potrwać nawet do trzech godzin - stwierdziła po godzinie 10 kom. Wójcik z grójeckiej policji. Na podobny czas potrzebny do usunięcia utrudnień wskazuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Ratusz chce zablokować marsz. Rzeczniczka potwierdziła, jest wniosek do wojewodyRatusz chce zablokować marsz. Rzeczniczka potwierdziła, jest wniosek do wojewodyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spływają pierwsze głosy ze Stanów Zjednoczonych. Mamy wyniki sondaży exit poll
  2. Policjanci podejrzewali porwanie - prawda była zupełnie inna
  3. Ratusz chce zablokować marsz. Rzeczniczka potwierdziła, jest wniosek do wojewody
  4. Pilne ostrzeżenie, salmonella w popularnym maśle. Nie wolno go jeść, GIS wydał zalecenia
  5. Byliśmy dzisiaj przed domem Jarosława Kaczyńskiego. Nie takiego widoku się spodziewaliśmy
  6. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda
  7. Marcin Najman uderza w znanych dziennikarzy. Mateusz Borek nie wytrzymał, posypały się wulgaryzmy

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News