wawainfo.pl
Rafał Trzaskowski

commons.wikimedia.org/wiki/File:Rafał_Trzaskowski_24_mai_2020.jpg, Autor: Rachimbourg, licencja CC0 1.0

Rafał Trzaskowski znów wywołał burzę w sieci. Poszło o incydent z muzyką

23 Lutego 2021

Autor tekstu:

Kamil Matuszak

Udostępnij:

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski na swoim koncie na Facebooku powraca z humorem do incydentu, który miał miejsce we wrześniu ubiegłego roku. Wówczas w klubie żądał od DJ-a, by puścił jego ulubionego artystę. Teraz pokazał, że potrafi śmi

Prezydent w klubie

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski często staje się bohaterem politycznych przepychanek, ale opinia publiczna nie słyszała o jego wpadkach w czasie prywatnym. Zmieniło się to we wrześniu 2020 roku, gdy do sieci wyciekło wideo, na którym Trzaskowski naciskał na zmianę muzyki w jednym ze stołecznych klubów.

Sytuacja nie wywoływałaby takiego poruszenia, gdyby nie fakt zajmowanego przez Rafała Trzaskowskiego stanowiska. Prezydent Warszawy znalazł się w jedną z sobotnich nocy, w  w klubie i dopraszał się o zmianę muzyki na "bardziej taneczną".

Rafał Trzaskowski bohaterem afery

Na nagraniu słychać wyraźnie, że posuwa się przy tym do argumentów, jasno świadczących o tym, że próbował wykorzystać swoją pozycję. Niby żartobliwie zwracał się wówczas do DJ-a: - To moje miasto, weźcie to troszeczkę pod uwagę. Puść odrobinę funku - takie słowa padły z ust prezydenta stolicy.

Trzaskowski bawił się wraz z przyjaciółmi podczas swoich urodzin, a wspomniane nagranie wywołało w mediach duże poruszenie.

Z wielu doniesień wynika, że Rafał Trzaskowski prosił o puszczenie muzyki Jamiroquai, brytyjskiego zespołu tworzącego w gatunkach funk, acid jazz, a także soul i disco. Podobno jest to jedna z ulubionych formacji prezydenta Warszawy.

Prezydent Warszawy z dystansem

Od tego zdarzenia minęło już kilka miesięcy, ale sam Trzaskowski wrócił do niego na swoim facebookowym profilu. Chciał pokazać, że potrafi śmiać się z siebie i swoich błędów, a także, że ma dystans do tej sytuacji.

Na jego koncie pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w koszulce... zespołu Jamiroquai. Jest ono także opatrzone podpisem: - Najlepiej zostać w domu. Nikt nie zmienia muzyki.

Prezydent Warszawy chciał pokazać, że potrafi zażartować z sytuacji, w której się znalazł. Obserwujący profil prezydenta nie mogli powstrzymać się od reakcji i komentarzy. Rafał Trzaskowski swoim wpisem wywołał kolejną burzę w sieci.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

  • Ceny paliw w Warszawie poszły mocno w górę. Jest najdrożej w całej Polsce

  • Wypadek na stacji kolejowej. Pociąg potrącił 13-latkę

  • Tłumy na ulicach Warszawy. Ludzie wyszli na zewnątrz, kolejki do restauracji

źródło: wawainfo.pl, facebook.comzdjęcie główne:

Kamil MatuszakAutor

Od wielu lat zajmuje się pisaniem o wszystkim, co go pasjonuje. Dotychczas zawodowo zajmował się przede wszystkim marketingiem internetowym, w międzyczasie udoskonalając swój warsztat dziennikarski. Całym jego światem jest film, serial i muzyka - uwielbia oglądać i słuchać, a może też mówić i pisać o nich całymi dniami. Fascynuje go życie w dużym mieście, dlatego lubi poznawać zalety i wady codziennej Warszawy. Kiedyś chciał zostać piłkarzem, następnie radiowcem, a teraz - pragnie jak najlepiej relacjonować czytelnikom to, co dzieje się w stolicy.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Pexels Rodnae Productions

Wiadomości

E-sport - w czym tkwi jego fenomen?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wawa Info zmienia się w goniec.pl - Warszawa

Czytaj więcej >

Wiadomości

Świąteczna Warszawa. Specjalne metro i choinka na pl. Zamkowym

Czytaj więcej >
Protest pod Sejmem na ul. Wiejskiej

Wiadomości

Protest pod Sejmem. "Aborcja znaczy życie"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Warszawska Karta Miejska za darmo dla osób powyżej 70. roku życia

Czytaj więcej >
Pogrzeb 19-letniego Igora. / fot. WawaInfo

Wiadomości

Pogrzeb 19-letniego Igora. Wzruszające słowa księdza

Czytaj więcej >