Rafał Trzaskowski znów wywołał burzę w sieci. Poszło o incydent z muzyką

Autor Kamil Matuszak - 23 Lutego 2021
Rafał TrzaskowskiŹródło: commons.wikimedia.org/wiki/File:Rafał_Trzaskowski_24_mai_2020.jpg, Autor: Rachimbourg, licencja CC0 1.0

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski na swoim koncie na Facebooku powraca z humorem do incydentu, który miał miejsce we wrześniu ubiegłego roku. Wówczas w klubie żądał od DJ-a, by puścił jego ulubionego artystę. Teraz pokazał, że potrafi śmiać się ze swojego zachowania. Jego wpis wywołał prawdziwą burzę w sieci.

Prezydent w klubie

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski często staje się bohaterem politycznych przepychanek, ale opinia publiczna nie słyszała o jego wpadkach w czasie prywatnym. Zmieniło się to we wrześniu 2020 roku, gdy do sieci wyciekło wideo, na którym Trzaskowski naciskał na zmianę muzyki w jednym ze stołecznych klubów.

Sytuacja nie wywoływałaby takiego poruszenia, gdyby nie fakt zajmowanego przez Rafała Trzaskowskiego stanowiska. Prezydent Warszawy znalazł się w jedną z sobotnich nocy, w w klubie i dopraszał się o zmianę muzyki na "bardziej taneczną".

Rafał Trzaskowski bohaterem afery

Na nagraniu słychać wyraźnie, że posuwa się przy tym do argumentów, jasno świadczących o tym, że próbował wykorzystać swoją pozycję. Niby żartobliwie zwracał się wówczas do DJ-a: - To moje miasto, weźcie to troszeczkę pod uwagę. Puść odrobinę funku - takie słowa padły z ust prezydenta stolicy.

Trzaskowski bawił się wraz z przyjaciółmi podczas swoich urodzin, a wspomniane nagranie wywołało w mediach duże poruszenie.

Roczne dziecko zatruło się środkiem chemicznym. Na miejscu był śmigłowiec LPRRoczne dziecko zatruło się środkiem chemicznym. Na miejscu był śmigłowiec LPRCzytaj dalej

Z wielu doniesień wynika, że Rafał Trzaskowski prosił o puszczenie muzyki Jamiroquai, brytyjskiego zespołu tworzącego w gatunkach funk, acid jazz, a także soul i disco. Podobno jest to jedna z ulubionych formacji prezydenta Warszawy.

Prezydent Warszawy z dystansem

Od tego zdarzenia minęło już kilka miesięcy, ale sam Trzaskowski wrócił do niego na swoim facebookowym profilu. Chciał pokazać, że potrafi śmiać się z siebie i swoich błędów, a także, że ma dystans do tej sytuacji.

Na jego koncie pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w koszulce... zespołu Jamiroquai. Jest ono także opatrzone podpisem: - Najlepiej zostać w domu. Nikt nie zmienia muzyki.

Prezydent Warszawy chciał pokazać, że potrafi zażartować z sytuacji, w której się znalazł. Obserwujący profil prezydenta nie mogli powstrzymać się od reakcji i komentarzy. Rafał Trzaskowski swoim wpisem wywołał kolejną burzę w sieci.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, facebook.com
zdjęcie główne:

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News