wawainfo.pl > Mazowsze > Pułtusk. Zakończono poszukiwania 70-letniego wędkarza, ciało wyłowiono z Narwi
Alan Wysocki
Alan Wysocki 14.06.2022 02:02

Pułtusk. Zakończono poszukiwania 70-letniego wędkarza, ciało wyłowiono z Narwi

Poszukiwania
Zdjęcie ilustracyjne: EAST NEWS

Pułtusk. 70-letni wędkarz niespodziewanie spadł ze skarpy. Wpadł prosto do Narwi. Po dwóch dniach od poszukiwań policja wydała komunikat. Spełnił się najczarniejszy scenariusz.

Jeszcze 15 sierpnia pisaliśmy o trwających poszukiwaniach wędkarza, który zsunął się ze skarby, a następnie wpadł prosto do Narwi.

Pułtusk. Nie żyje 70-letni wędkarz. Wpadł prosto do Narwi

Wypadek miał miejsce chwilę po godzinie 12:00. Naoczni świadkowie natychmiast wezwali służby, które bezskutecznie prowadziły akcję poszukiwawczą.

W działaniach udział brała pułtuska straż pożarna, WOPR oraz nurkowie wspierani przez specjalistyczną grupę z Warszawy.

Policja zadecydowała o wznowieniu czynności już w poniedziałek. 17 lipca policja poinformowała o tragicznym finale poszukiwań.

W gminie Kuszewo wyłowiono ciało starszego mężczyzny. Najprawdopodobniej mowa o zaginionym wędkarzu. Konieczne będzie oficjalne potwierdzenie tożsamości zmarłego, a także wykonanie sekcji zwłok.

Nadzór nad sprawą przejęła Prokuratura Rejonowa w Pułtusku. Trwają czynności mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności wypadku.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl Zdjęcie główne: Zdjęcie ilustracyjne: EAST NEWS

Powiązane