Pożar w kamienicy. Płomienie wychodzą przez okno, zablokowana ulica

Autor Mateusz Dolak - 4 Listopada 2020
Pożar na WoliŹródło: zdjęcie ilustracyjne (policja.pl)

W środę (04.11) rano na Woli miał miejsce pożar mieszkania. Ogień był tak duży, że płomienie wychodziły przez okno. Na skutek interwencji policji i straży pożarnej ulica została zablokowana, a ruch tramwajowy - wstrzymany.

Jarosław Kaczyński nie ma wody. Ogromna awaria tuż przed jego domem, strumień leje się po chodnikuJarosław Kaczyński nie ma wody. Ogromna awaria tuż przed jego domem, strumień leje się po chodnikuCzytaj dalej

Pożar przy Młynarskiej 34

We wtorek rano przed godziną 11 na warszawskiej Woli doszło do pożaru. Ogniem zajęło się mieszkanie w budynku przy ul. Młynarskiej 34. - Rano o godzinie 10:51 otrzymaliśmy zgłoszenie. W akcji były 4 zastępy straży pożarnej - relacjonuje mł. kpt. Michał Skrzypa ze stołecznej straży pożarnej.

- Spłonęło mieszkanie na parterze, nie było żadnych osób poszkodowanych. Spaleniu uległo całe mieszkanie, a najbardziej kuchnia. Nie przeprowadzono ewakuacji mieszkańców. Działania zakończono o 11:40 - dodaje mł. kpt. Skrzypa.

Jedna osoba poszkodowana

Trochę inną wersję zdarzeń przedstawiła policja. - Doszło do pożaru jednego z mieszkań na parterze starej kamienicy. Poszkodowana została jedna osoba, była ewakuacja mieszkańców. Gdy przyjechałem na miejsce jedna osoba opatrywana była w karetce - relacjonuje nadkom. Jarosław Florczak z komendy stołecznej policji.

- W związku z tym, że dom był przy torowisku, pojawiły się duże utrudnienia w komunikacji - tłumaczy nadkom. Florczak.

Dzisiaj grzeje:
1.Decyzja może zapaść jeszcze dziś. Jasnowidz Jackowski nie ma wątpliwości, porażająca wizja
2. Polka wyjawiła, co się dzieje w Szwecji. Nie mają kwarantanny i prawie żadnych obostrzeń, ale turyści po przyjeździe mogą być bardzo zdziwieni ich zachowaniem
3. Uwaga, zamykają stacje metra. Będą duże utrudnienia, już planują zastępcze autobusy

Pilna decyzja Rafała Trzaskowskiego. Zwolnienia w ratuszu, pracę stracił wiceprezydentPilna decyzja Rafała Trzaskowskiego. Zwolnienia w ratuszu, pracę stracił wiceprezydentCzytaj dalej

Ruch tramwajów został wstrzymany

- Z powodu zablokowanego przejazdu na ulicy Młynarskiej na wysokości ulicy Żytniej w kierunku ulicy Płockiej tramwaje linii 20, 23 i 24 zostają skierowane na trasy objazdowe - informował Zarządu Transportu Miejskiego.

Linia 20 w kierunku Boernerowo kursowała trasą: al. Solidarności - Wolska - Połczyńska - Powstańców Śląskich - Radiowa - Dywizjonu 303. Następnie zawracała na pętli Koło. Linie 23 i 24 w kierunku Nowe Bemowo skierowano ulicami: al. Solidarności - Wolska - Połczyńska - Powstańców Śląskich.

Pożar na Górczewskiej

Ostatnio na Wawa Info pisaliśmy również o gigantycznym pożarze, do którego doszło nocą z 15 na 16 października w budynku przy ul. Górczewskiej na Bemowie. Ogniem zajął się tam parking podziemny, wskutek czego spłonęło 46 samochodów. Powodem pożaru był prawdopodobnie wybuch pojazdu elektrycznego - auta lub hulajnogi.

Pożar przy Górczewskiej miał poważne konsekwencje dla mieszkańców budynków, jako że w wyniku wysokiej temperatury doszło do uszkodzenia jego konstrukcji, w związku z czym duża jego część nie nadaje się do zamieszkania. Administracja przez pewien około tydzień zapewniała poszkodowanym zakwaterowanie w hotelu, potem jednak zaprzestała tego ze względu na brak środków finansowych i wielu mieszkańców zostało pozostawionych samym sobie.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Wiceminister powiedział co z kolejnym lockdownem. Następna branża może być zamknięta, decyzja zapadnie wkrótceWiceminister powiedział co z kolejnym lockdownem. Następna branża może być zamknięta, decyzja zapadnie wkrótceCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zwrot akcji w sprawie waloryzacji 2021. Seniorzy mają powody do radości
  2. Policjanci podejrzewali porwanie - prawda była zupełnie inna
  3. Pilne ostrzeżenie, salmonella w popularnym maśle. Nie wolno go jeść, GIS wydał zalecenia
  4. Nie żyje najmłodsza ofiara koronawirusa w Polsce. Rodzice w żałobie, dziecko miało tylko 4 miesiące
  5. Monitoring nagrał nożownika z Żabki. Policja właśnie opublikowała jego zdjęcie, jest poszukiwany
  6. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda
  7. Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominał

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News