wawainfo.pl > Ulice > Poważny wypadek, duże utrudnienia. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR
Julian Bakuła
Julian Bakuła 19.03.2022 03:26

Poważny wypadek, duże utrudnienia. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR

W okolicach lotniska Modlin zderzyły się dwa samochody
Marek BAZAK/East News

W okolicach lotniska Modlin doszło w środę do poważnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na miejscu interweniuje śmigłowiec LPR.

Na drodze krajowej nr 62 w Zakroczymiu, w okolicach lotniska Modlin, zderzyły się w środę przed południem dwa samochody osobowe.

Na miejscu interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (LPR).

Droga była nieprzejezdna.

Samochody kierowane były w stronę osiedla Modlin-Twierdza.

- Samochodami podróżowali tylko kierowcy. Byli przytomni, ale wymagali pomocy. Zostali zabrani przez zespoły ratownictwa medycznego do szpitali - mówi w rozmowie z Wawa Info bryg. Stanisław Brzozowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim

- Na miejscu interweniowało pięć zastępów straży pożarnej. Strażacy zabezpieczali miejsce zdarzenia, pomagali ratownikom medycznym i zabezpieczali lądowisko LPR. Jedna z poszkodowanych osób opuściła pojazd sama, a druga przy pomocy strażaków, ale bez użycia specjalistycznego sprzętu - tłumaczy bryg. Brzozowski.

- Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego policji o godzinie 9:36. Jadący od strony Zakroczymia w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego 54-latek kierujący mercedesem podczas manewru wyprzedzania doprowadził do czołowego zderzenia z pojazdem skoda, którym kierowal 30-latek z Grodziska Mazowieckiego - relacjonuje w rozmowie z Wawa Info st. asp. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

- Obaj zostali przewiezieni do szpitali, jechali sami, byli trzeźwi. Droga jest już odblokowana w tym miejscu i nie ma utrudnień - przekazała kwadrans przed godziną 11 st. asp. Wielocha.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info

Źródło: wawainfo.pl Zdjęcie główne: East News

Tagi: modlin wypadek
Powiązane