wawainfo.pl > Mazowsze > Karczew: matka pogryzła 4-letnią córkę
Julian Bakuła
Julian Bakuła 19.03.2022 03:26

Karczew: matka pogryzła 4-letnią córkę

W Karczewie matka znęcała się nad córką
kppotwock.policja.waw.pl

W zeszłym tygodniu policja z Karczewa interweniowała w sprawie matki znęcającej się nad 4-letnią dziewczynką. Kobieta miała gryźć i bić swoje dziecko.

Matka znęcała się nad córką

Zgłoszenie w tej sprawie karczewska policja otrzymała od dyrekcji przedszkola, do którego uczęszcza 4-latka.

Pracownicy przedszkola zaczęli podejrzewać, że dziewczynka jest ofiarą przemocy domowej, po tym, jak odkryli na jej ciele obtarcia i siniaki.

Zawiadomieni o sprawie funkcjonariusze udali się do domu dziewczynki, gdzie zastali jej 28-letnią matkę.

- Kobieta przyznała policjantom, że ugryzła kilka razy swoją córkę i uderzyła ją legginsami, gdyż była niegrzeczna - relacjonuje sierż. szt. Paulina Harabin z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Policjanci zatrzymali 28-latkę i zawieźli ją na komendę. Kobiecie przedstawiono zarzut fizycznego znęcania się nad 4-letnią córką.

Ponadto na wniosek prokuratury sąd zadecydował o objęciu kobiety trzymiesięcznym aresztem tymczasowym.

- Policjanci apelują, by nie lekceważyć przypadków przemocy rodzinnej - czytamy w komunikacie otwockiej policji. - Telefon na numer alarmowy bardzo często może uratować życie, a ofiarę uwolnić od przemocy - przekonuje sierż. szt. Harabin.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info

Źródło: wawainfo.pl Zdjęcie główne: kppotwock.policja.waw.pl

Tagi: Karczew