wawainfo.pl > Dzieje się w Warszawie > Potężne utrudnienia w Warszawie. Kierowcy i pasażerowie komunikacji muszą o nich wiedzieć
redakcja info
redakcja info 19.03.2022 03:33

Potężne utrudnienia w Warszawie. Kierowcy i pasażerowie komunikacji muszą o nich wiedzieć

Obraz Caranfinwen z Pixabay
Obraz Caranfinwen z Pixabay

Już dziś kolejny mecz Ligi Europy. Z udziałem Legii Warszawa. Wojskowi zmierzą się z Leicester City o godz. 18.45. Kierowcy i pasażerowie korzystający z komunikacji miejskiej muszą być gotowi na spore utrudnienia.

Legia - Leicester. Święto futbolu w Warszawie

W czwartek 30 września na stadionie przy ul. Łazienkowskiej odbędzie się drugi mecz Legii w fazie grupowej Ligi Europy, drugich najważniejszych europejskich rozgrywek międzyklubowych. Choć forma ligowa Legii nie zachwyca (w ostatni weekend porażka z Rakowem Częstochowa) to w rozgrywkach europejskich stołeczna drużyna prezentuje się lepiej. Eliminacje przebrnęła w dobrym stylu, a pierwszy mecz Ligi Europy ze Spartakiem w Moskwie wygrała w przekonującym stylu.

Ze względu na mecz kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą być przygotowani na utrudnienia.

Jak podaje Warszawski Transport Publiczny, ze względu na rozgrywany mecz piłki nożnej na stadionie Legii w dniu 30.09 br. od godz. 16:30 do końca kursowania linii dziennych uruchamia się dla linii przyspieszonych 411, 502, 514, 520, 523 oraz 525 dodatkowe przystanki TORWAR 01 i 02, obowiązujące jako stałe.

Po zakończeniu meczu (ok. godz. 20:30) uruchomione zostaną autobusy rozwozowe oznaczone jako linia 911, kursujące na trasach:

w kierunku krańca DW. CENTRALNY:

TORWAR 02 – Trasa Łazienkowska – rondo Jazdy Polskiej – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Marszałkowska – rondo Dmowskiego – Aleje Jerozolimskie – DW. CENTRALNY 02

w kierunku krańca WIATRACZNA:

ROZBRAT 01 – Trasa Łazienkowska – al. Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA 10

W autobusach linii 911 obowiązuje pełna taryfa biletowa ZTM.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Powiązane