wawainfo.pl > Dzieje się w Warszawie > Płonie dach czteropiętrowego bloku na Targówku. Z daleka widoczne są kłęby dymu
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 03:32

Płonie dach czteropiętrowego bloku na Targówku. Z daleka widoczne są kłęby dymu

Pożar w Targówku
Czytelnik

Pożar w Targówku. Doszło do zapalenia się dachu czteropiętrowego budynku przy ul. Bukowieckiej. Na miejscu pracowało sześć zastępów straży pożarnej.

Pożar w Targówku

Ok. godz. 17 w nowo budowanym bloku na Osiedlu Wilno doszło do zapalenia się dachu. Kłęby dymu widoczne były z wielu kilometrów.

Na miejsce rozdysponowanych zostało sześć zastępów straży pożarnej.

Sytuacja opanowana

Jak przekazał w rozmowie z Wawa Info mł. kpt. Szymon Kisieliński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, prace strażaków zostały już zakończone.

- Był to pożar poszycia dachu. Spaliło się ok. 40 m2 poszycia dachu. Po naszym dojeździe działania były już prowadzone przez zastępy straży pożarnej, natomiast my jako grupa operacyjna dojechaliśmy już jak pożar był dogaszany - wyjaśnił.

>

Jak potwierdził rzecznik KM PSP, w wyniku zdarzenia nie ucierpiała ani jedna osoba.

Niestety, przyczyny pożaru nie są na ten moment znane. Wkrótce przeprowadzone zostaną badania, mające na celu ustalenie okoliczności zdarzenia.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl zdjęcie główne: Czytelnik

Tagi: Targówek