wawainfo.pl > Wiadomości > Kierowca nie żyje, na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Tragiczny wypadek w Piasecznie
Konrad Wrzesiński
Konrad Wrzesiński 19.03.2022 03:31

Kierowca nie żyje, na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Tragiczny wypadek w Piasecznie

wypadek - śmigłowiec lpr (2)
(zdjęcie ilustracyjne) MARCIN SMULCZYNSKI/East News

Śmiertelny wypadek w Piasecznie. Po godzinie 12 doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Na miejsce wysłano śmigłowiec LPR. Mimo szybkiej reakcji życia kierowcy jednośladu nie udało się uratować.

Do tragicznego zdarzenia doszło po godzinie 12 na skrzyżowaniu ulicy Stołecznej i Sobieskiego w podwarszawskim Piasecznie.

– Zgłoszenie dotyczące wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocykla wpłynęło do nas o godzinie 12:10 – poinformował w rozmowie z redakcją wawainfo.pl mł. bryg. Łukasz Darmofalski, oficer prasowy Straży Pożarnej w Piasecznie.

Śmiertelny wypadek w Piasecznie. Nie żyje motocyklista

Na miejsce skierowano trzy zastępy straży pożarnej, policję, pogotowie oraz załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Działania strażaków skupiły się na udzieleniu pomocy poszkodowanemu motocykliście. – Wspólnie z załogą karetki pogotowia prowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową – przekazał mł. bryg. Darmofalski. Po zabezpieczeniu lądowania śmigłowca przez strażaków poszkodowanym zajęła się załoga LPR. Niestety, mimo starań służb przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon motocyklisty. U osoby podróżującej autem osobowym nie stwierdzono obrażeń.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Tagi:
Powiązane