wawainfo.pl > Wiadomości > Nie żyje warszawski restaurator, Piotr Gessler
Alan Wysocki
Alan Wysocki 16.06.2022 02:02

Nie żyje warszawski restaurator, Piotr Gessler

Piotr Gessler
Pixabay

Nie żyje uznany, warszawski restaurator, Piotr Gessler. Były mąż Magdy Gessler i ojciec Lary zmarł w nocy z 26 na 27 sierpnia. Przedsiębiorca i szef kuchni odszedł w wieku 63 lat. "Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel" - czytamy.

Lara Gessler potwierdziła informacje o śmierci Piotra Gesslera. "Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno" - czytamy we wpisie.

Nie żyje warszawski restaurator, Piotr Gessler

Po rozwodzie z Magdą, Piotr Gessler pozostawił jej słynną restaurację "U Fukiera". Wraz z rodziną prowadzą najpopularniejsze bary w stolicy. Jego brat, Adam może poszczycić się dobrze prosperującą "Wódką Gessler na widelcu".

Pożegnanie opublikował także brat Lary, Tadeusz Muller. "To dla mnie olbrzymia strata. W najważniejszym okresie życia zastępował mojego ojca, przy jego boku mieliśmy wspaniałe dzieciństwo z Larą" - deklarował.

Muller opisał restauratora jako osobę wrażliwą, sympatyczną, czułą, a przede wszystkim, troskliwą. "Pozostawił wpatrzone w niego i kochające trzy kobiety, dla których to najtrudniejszy czas z jakim przyszło się zmierzyć" - dodał.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl zdjęcie główne: Pixabay

Powiązane