wawainfo.pl > Mazowsze > Nie żyje Tomasz Jan Rakowski
Mateusz Dolak
Mateusz Dolak 19.03.2022 03:37

Nie żyje Tomasz Jan Rakowski

Nie żyje Tomasz Jan Rakowski
pixabay

Nie żyje Tomasz Jan Rakowski - poinformował Urząd Miasta w Ostrołęce. Na stronie ostrołęckiego ratusza pojawiły się kondolencje skierowane do rodziny i przyjaciół zmarłego.

Tomasz Jan Rakowski był osobą bardzo dobrze znaną w regionie. Był przedsiębiorcą i byłym pracownikiem ratusza.

Od ponad 20 lat prowadził agencję nieruchomości. Od 1 lutego 1990 roku do 18 grudnia 2018 roku pracował w Urzędzie Miasta. Tomasz Jan Rakowski pracował dla Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska.

"Rodzinie i bliskim w imieniu samorządu Miasta Ostrołęki najszczersze kondolencje składają Łukasz Kulik - Prezydent Miasta Ostrołęki, Anna Gocłowska - wiceprezydent Ostrołęki oraz Wojciech Zarzycki - Przewodniczący Rady Miasta" - czytamy na stronie ratusza.

Tomasz Jan Rakowski zmarł w wieku 67 lat.

Wystawienie i różaniec w Domu Pogrzebowym Arka przy ul. Sienkiewicza 41 odbędzie się 6 listopada o godz. 12.30.

Następnie odbędzie się wyprowadzenie z domu pogrzebowego o godz. 13.30. Z kolei msza święta żałobna zostanie odprawiona w Kościele pw. Św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce o godz. 14.00.

Tomasz Jan Rakowski zostanie pochowany na cmentarzu komunalnym w Ostrołęce.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl

Powiązane