wawainfo.pl > Wiadomości > Nie żyje starszy sierżant, Kamil Dec. Policja wydała komunikat
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:37

Nie żyje starszy sierżant, Kamil Dec. Policja wydała komunikat

Kamil Dec
Pixabay/Andreas Lischka

Policja podała przykre informacje o śmierci starszego sierżanta, Kamila Deca. Funkcjonariusz ostatnie cztery lata spędził w warszawskiej i wołomińskiej komendzie. 30-latek zmarł po długiej i ciężkiej chorobie.

"Kamil pozostanie w naszej pamięci jako oddany służbie  zaangażowany policjant" - czytamy w komunikacie.

Kamil Dec miał zaledwie 30 lat, a do służb wstąpił w 2017 roku. "Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę, bliskich" - deklaruje biuro prasowe policji w Wołominie.

Nie żyje starszy sierżant, Kamil Dec

Cztery lata temu Dec zaczął pracę w stołecznym oddziale prewencji. W 2018 roku przeniesiono go do wydziału patrolowo-interwencyjnego w Ząbkach. Ostatnie miesiące spędził w Komendzie Powiatowej Policji w Wołominie.

Koledzy ze służby i przełożeni zmarłego opisują go nie tylko jako osobę zaangażową, ale przede wszystkim uśmiechniętą i przyjacielską.

Kondolencje bliskim i rodzinie złożył Komendant Powiatowy Policji w Wołominie insp. dr Marek Ujazda. "Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Wołominie łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną zmarłego Kamila" - deklarował.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl zdjęcie główne: Pixabay/Andreas Lischka

Powiązane