Strzelanina i morderstwo pod Warszawą. Dwie osoby nie żyją

Autor Mateusz Dolak - 4 Listopada 2020
W sobotę (31.10) doszło do strzelaniny w Zalesiu Górnym.Źródło: Policja (zdj. ilustracyjne)

W sobotę w Zalesiu Górnym pod Warszawą doszło do strzelaniny, w wyniku której śmierć poniosły dwie osoby. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Do sieci wyciekła rozmowa z karetki. Ratownicy potrzebowali pomocy, końcówka rozmowy ubawi was do łezDo sieci wyciekła rozmowa z karetki. Ratownicy potrzebowali pomocy, końcówka rozmowy ubawi was do łezCzytaj dalej

W Zalesiu Górnym doszło do strzelaniny

W przeddzień Wszystkich Świętych (31.10) w Zalesiu Górnym (powiat piaseczyński) doszło do strzelaniny, w wyniku której śmierć poniosły dwie osoby.

- Po przybyciu do jednego z domów w Zalesiu Górnym policjanci stwierdzili zgon 46-letniej kobiety oraz 65-letniego mężczyzny - informuje nadkom. Jarosław Sawicki z policji w Piasecznie.

Okoliczności strzelaniny są przedmiotem śledztwa

Jak podaje portal piasecznonews.pl, na miejscu zdarzenia policja miała zabezpieczyć także broń krótką, która mogła posłużyć do oddania śmiertelnych strzałów.

Obecnie okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury rejonowej w Piasecznie. Według nieoficjalnych ustaleń portalu piasecznonews.pl 65-latek najpierw zastrzelił 46-letnią kobietę, z którą pozostawał w bliskiej relacji, po czym targnął się na własne życie.

Dzisiaj grzeje:
1.Z ostatniej chwili: struga wody wystrzeliła na kilka metrów. Leje się na główną ulicę
2. Nowe obostrzenia. Polski rząd nie przewidział tylko jednej rzeczy. Wielka szansa przede wszystkim dla branży turystycznej
3. Do sieci wyciekła rozmowa z karetki. Ratownicy potrzebowali pomocy, końcówka rozmowy ubawi was do łez

Profesor nie wpuścił na wykład studentów. Skandal na UW, wszystko dlatego, że mieli logo strajku kobietProfesor nie wpuścił na wykład studentów. Skandal na UW, wszystko dlatego, że mieli logo strajku kobietCzytaj dalej

Samobójstwo na Ursynowie

Ostatnio na Wawa Info informowaliśmy o innej tragedii z udziałem broni palnej, która miała miejsce w piątek (30.10) na Ursynowie. 23-letni mężczyzna, który wyszedł rano na spacer, został znaleziony martwy na psiej górce przy ul. Rosoła.

Przy mężczyźnie znaleziono kartkę z danymi osobowymi oraz rewolwer czarnoprochowy - broń-replikę dostępną bez zezwolenia za około 2 tys. złotych. Według nieoficjalnych ustaleń portalu haloursynow.pl brat 23-latka przekazał, że chłopak wyszedł z domu trapionymi myślami samobójczymi.

14-latek rzucił się pod pociąg

W sierpniu opisywaliśmy dramatyczną historię 14-letniego Wiktora, transpłciowego nastolatka, który w kwietniu 2019 roku rzucił się pod pociąg metra na stacji Centrum. Chłopiec z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala, gdzie zmarł dwa dni później.

Wiele wskazuje na to, że 14-letniego Wiktora do samobójstwa popchnęła atmosfera szczucia na osoby LGBT+ w Polsce i związane z tym osamotnienie wśród rówieśników. - Nazywali go "mangozjeb**", bo zamiast nagrywać i oglądać głupie filmiki, wolał rysować i czytać książki - mówiła w programie "7 metrów pod ziemią" matka Wiktora, pani Justyna.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Z ostatniej chwili: struga wody wystrzeliła na kilka metrów. Leje się na główną ulicęZ ostatniej chwili: struga wody wystrzeliła na kilka metrów. Leje się na główną ulicęCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nawet 7,5 tys. zł dodatku miesięcznie. Rząd chce ściągnąć tysiące Polaków pracujących w Wielkiej Brytanii
  2. Wjechał na tory, gdy nadjeżdżał pociąg. Policja pokazuje film, ku przestrodze
  3. Pilna decyzja Rafała Trzaskowskiego. Zwolnienia w ratuszu, pracę stracił wiceprezydent
  4. Paraliż centrum Warszawy. Niespodziewane wydarzenie w stolicy, na miejsce natychmiast ruszyła policja
  5. Premier przed chwilą ogłosił nowe restrykcje. Zamknięte galerie handlowe, kina i obiekty kultury
  6. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda
  7. Anna Lewandowska i Julia Wieniawa ociekają w złocie i luksusie. Wszystko w rytm piosenki Zbigniewa Wodeckiego (WIDEO)

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News