Tragedia w Warszawie. Mężczyzna wyskoczył z siódmego piętra

Autor Julian Bakuła - 10 Listopada 2020
Mężczyzna, który wypadł z okna bloku na Mokotowie, nie żyje.Źródło: Google Street View - Mokotów, ul. Malawskiego

Mężczyzna, który wypadł z siódmego piętra bloku na Mokotowie, nie żyje. Nie pomogła interwencja pogotowia ratunkowego, mężczyzna zginął na miejscu. Policja pod nadzorem prokuratora prowadzi w tej sprawie śledztwo.

Mężczyzna wypadł z okna, nie żyje

Jak podaje Super Express, nie żyje 50-letni mężczyzna, który we wtorek około godziny 7 rano wypadł z okna na siódmym piętrze bloku przy ul. Malawskiego na Mokotowie.

Mimo interwencji pogotowia ratunkowego życia mężczyzny nie udało się uratować. Zginął na miejscu. Policja pod nadzorem prokuratora prowadzi czynności mające na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Tragedia na Ursynowie. Nie żyje 23-latek

Pod koniec października opisywaliśmy tragedię, do której doszło na Ursynowie, gdzie spacerująca w okolicy kobieta odkryła na jednej z górek zwłoki 23-letniego mężczyzny.

Obok leżała kartka z danymi osobowymi oraz rewolwer czarnoprochowy, z którego prawdopodobnie zastrzelił się 23-latek.

14-latek rzucił się pod metro

We wrześniu opisywaliśmy historię 14-letniego Wiktora, który rzucił się pod pociąg metra na stacji Centrum. Z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala, gdzie po dwóch dniach walki o życie zmarł.

Prawdopodobną przyczyną samobójczej śmierci Wiktora, który był osobą transpłciową, było wykluczenie, osamotnienie i niezrozumienie ze strony rówieśników wrogo nastawionych do osób LGBT+.

12-latka nie żyje

W podobnych okolicznościach zginęła we wrześniu bieżącego roku 12-letnia Zuzia. Dziewczynka uczęszczała do szkoły podstawowej w Kozienicach, gdzie - jak twierdzą jej rówieśnicy - była szykanowana.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News