wawainfo.pl > Kronika kryminalna > Nie tylko Beata K. Inne gwiazdy też kierowały pod wpływem
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:32

Nie tylko Beata K. Inne gwiazdy też kierowały pod wpływem

Warszawa
Tricolors/EastNews

Beata K. nie jest jedyną gwiazdą, która została zatrzymana w stolicy za jazdę w stanie nietrzeźwości. Stołeczna policja zatrzymywała już takie gwiazdy jak Dariusza Krupę, Tomasza Stockingera, Michała Żewłakowa, czy też Joannę Liszowską.

2 września wokalistka Bajmu usłyszała zarzuty kierowania BMW pod wpływem alkoholu. W momencie zatrzymania miała dwa promile alkoholu we krwi. Za popełnione czyny grozi jej kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Artystka nie jest jednak pierwszą osobą publiczną, która zdecydowała się na kierowanie w stanie nietrzeźwości. Jeszcze wcześniej wymiar sprawiedliwości karał Krupę, Żewłakowa, Liszowską i Stockingera.

Nie tylko Beata K. Oni też kierowali pod wpływem

Joanna Liszowska wywołała wypadek przy ulicy Puławskiej. W 2014 roku wjechała swoim Porsche w osobowego Nissana. Badanie alkomatem wykazało u aktorki 1,2 promila alkoholu we krwi. Sąd ukarał ją pracami społecznymi oraz grzywną w wysokości siedmiu tysięcy złotych.

Tomasz Stockinger w 2009 roku omal nie doprowadził do tragedii. W Żabieńsku koło Piaseczna zderzył się z innym samochodem. Jedna z uczestniczek zdarzenia trafiła do szpitala. U aktora z "Klanu" wykryto dwa promile alkoholu we krwi.

Dariusz Krupa w 2014 roku potrącił na pasach, na Ursynowie 63-letnią kobietę. Dzień przed wejściem za kółko spożywał kokainę, której obecność wykryto podczas badań. Sąd skazał go na 6 lat pozbawienia wolności.

Michał Żewłakow został zatrzymany na warszawskim Śródmieściu po tym, jak uderzył w tył miejskiego autobusu. We krwi miał 1,6 promila alkoholu. Sąd wymierzył mu karę 20 tysięcy złotych grzywny. W czerwcu 2015 roku Daniel Olbrychski prowadził samochód w stanie nietrzeźwości. Zatrzymano go w okolicach Warszawy, a w jego organizmie wykryto 0,9 promila alkoholu. W październiku sąd wymierzył mu karę grzywny w wysokości 10 tysięcy złotych oraz trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl, Zdjęcie główne: Tricolors/EastNews

Tagi: Warszawa
Powiązane