wawainfo.pl

Pixabay

Nasz Nowy Dom. Nie żyje bohater odcinka z Wąsewa na Mazowszu

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Mateusz Dolak

Nie żyje

"Zmarł bohater 138. odcinka. Pan Wojtek był świetnym tatą i dobrym mężem. Bardzo kochał swoją rodzinę... córeczkę Anię. To wielka strata! Jest mi smutno! Myślę teraz o Pani Renacie i Ani... Dobrze, że udało nam się spełnić marzenie Pana Wojtka!" - opublikowała na Facebooku Katarzyna Dowbor.

Wiadomość przekazana przez prowadzącą program, wstrząsnęła widzami. Pod postem pojawiły się komentarze z wyrazami współczucia. "Pamiętam tą rodzinę i Pana Wojtka jest mi niezmiernie przykro, wyrazy współczucia dla całej rodziny, trzymajcie się dzielnie kochani" - napisała Wanda.

"Oglądam każdy odcinek po kilka razy i łzy radości towarzysza kiedy widzę radość u obdarowanych rodzin , oby już nie było tak smutnych informacji" - dodała Barbara.

Nasz Nowy Dom: odcinek 138

Katarzyna Dowbor zapukała do domu Państwa Durków 11 lutego 2019 roku. Rodzina mieszkała w tragicznych warunkach, a ponad 100 letni budynek wymagał natychmiastowego remontu.

Stan zdrowia Pana Wojtka też nie był najlepszy. Mężczyzna przeszedł kilka zawałów, nie miał nóg i jeździł na wózku. - Budzę się każdej nocy, słucham czy oddycha - mówiła jego żona, Renata w zapowiedzi 138 odcinka.

Modernizacja budynku zakończyła się po pięciu dniach - 16 lutego. Jak relacjonował wówczas "Tygodnik Ostrołęcki", o godz. 15.00 przed domem państwa Durków czekała liczna grupa sąsiadów, bliskich i znajomych. Pojawił się też wójt i przedstawiciele klubu piłkarskiego, któremu kibicował pan Wojciech.

Na widok rodziny - Wojciecha, Renaty i ich córeczki Ani - rozległy się brawa. - Zdradzę państwu, że przed chwilą Ania na ucho powiedziała mi: "Bardzo piękny mam pokój". Po prostu zaniemówiła, jak zobaczyła swój pokój. Kochani, całuję was bardzo, bardzo serdecznie. Idźcie oglądać ten nowy dom - powiedziała Katarzyna Dowbor na pożegnanie.

Zobacz jak wyglądają kulisy programu:

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

  • Samolot LOT-u zawrócony na lotnisko. Usterka maszyny lecącej do Monachium

  • Nagie zwłoki w okolicy fortu Włochy. Policja zatrzymała podejrzanego o morderstwo

  • Wypadek z udziałem auta SOP

źródło: wawainfo.pl, Polsat, Tygodnik Ostrołęckizdjęcie główne: Pixabay

Tagi:

Podobne artykuły

Mazowsze

Mogielnica. Tragedia na budowie, nie żyje mężczyzna
Czytaj więcej >

Mazowsze

Odszedł kolejny Powstaniec Warszawski. W wieku 98 lat zmarła Leokadia Zofia Grabowska
Czytaj więcej >

Mazowsze

Żuromin. Nawałnica zerwała dach sklepu
Czytaj więcej >

Mazowsze

Konstancin-Jeziorna: kobieta boso i w samej piżamie pobiegła na komisariat
Czytaj więcej >

Mazowsze

Poszukiwana listem gończym 26-latka złapana. Wraz z partnerem podróżowała autem, oboje byli kompletnie pijani
Czytaj więcej >

Mazowsze

Tajemnicze zwłoki z Jadwisina pod Serockiem. W nocy z wtorku na środę odnaleziono ciało młodego mężczyzny
Czytaj więcej >
Mateusz Dolak

Jestem redaktorem prowadzącym portal Wawa Info. Trafiłem tutaj z Super Expressu, a wcześniej - pisałem dla portalu tvn24.pl i tvnwarszawa.pl. Swoją przygodę z mediami zacząłem jeszcze w liceum, kiedy współpracowałem z lokalnym radiem i telewizją.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]