wawainfo.pl
Nie żyje Wojciech Durka

Pixabay

Nasz Nowy Dom. Nie żyje bohater odcinka z Wąsewa na Mazowszu

16 Lutego 2021

Autor tekstu:

Mateusz Dolak

Udostępnij:

Katarzyna Dowbor przekazała bardzo smutną wiadomość. W mediach społecznościowych poinformowała o śmierci Pana Wojciecha Durki z Wąsewa na Mazowszu. Ekipa programu "Nasz Nowy Dom" odwiedziła jego rodzinę w 2019 roku.

Nie żyje

"Zmarł bohater 138. odcinka. Pan Wojtek był świetnym tatą i dobrym mężem. Bardzo kochał swoją rodzinę... córeczkę Anię. To wielka strata! Jest mi smutno! Myślę teraz o Pani Renacie i Ani... Dobrze, że udało nam się spełnić marzenie Pana Wojtka!" - opublikowała na Facebooku Katarzyna Dowbor.

Wiadomość przekazana przez prowadzącą program, wstrząsnęła widzami. Pod postem pojawiły się komentarze z wyrazami współczucia. "Pamiętam tą rodzinę i Pana Wojtka jest mi niezmiernie przykro, wyrazy współczucia dla całej rodziny, trzymajcie się dzielnie kochani" - napisała Wanda.

"Oglądam każdy odcinek po kilka razy i łzy radości towarzysza kiedy widzę radość u obdarowanych rodzin , oby już nie było tak smutnych informacji" - dodała Barbara.

Nasz Nowy Dom: odcinek 138

Katarzyna Dowbor zapukała do domu Państwa Durków 11 lutego 2019 roku. Rodzina mieszkała w tragicznych warunkach, a ponad 100 letni budynek wymagał natychmiastowego remontu.

Stan zdrowia Pana Wojtka też nie był najlepszy. Mężczyzna przeszedł kilka zawałów, nie miał nóg i jeździł na wózku. - Budzę się każdej nocy, słucham czy oddycha - mówiła jego żona, Renata w zapowiedzi 138 odcinka.

Modernizacja budynku zakończyła się po pięciu dniach - 16 lutego. Jak relacjonował wówczas "Tygodnik Ostrołęcki", o godz. 15.00 przed domem państwa Durków czekała liczna grupa sąsiadów, bliskich i znajomych. Pojawił się też wójt i przedstawiciele klubu piłkarskiego, któremu kibicował pan Wojciech.

Na widok rodziny - Wojciecha, Renaty i ich córeczki Ani - rozległy się brawa. - Zdradzę państwu, że przed chwilą Ania na ucho powiedziała mi: "Bardzo piękny mam pokój". Po prostu zaniemówiła, jak zobaczyła swój pokój. Kochani, całuję was bardzo, bardzo serdecznie. Idźcie oglądać ten nowy dom - powiedziała Katarzyna Dowbor na pożegnanie.

Zobacz jak wyglądają kulisy programu:

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

  • Samolot LOT-u zawrócony na lotnisko. Usterka maszyny lecącej do Monachium

  • Nagie zwłoki w okolicy fortu Włochy. Policja zatrzymała podejrzanego o morderstwo

  • Wypadek z udziałem auta SOP

źródło: wawainfo.pl, Polsat, Tygodnik Ostrołęckizdjęcie główne: Pixabay

Podobne artykuły

Mazowsze

Mazowsze. Zahaczył o przyczepę, wpadł w poślizg i dachował

Czytaj więcej >

Mazowsze

Józefosław. Aż 20 zgłoszeń po silnej ulewie

Czytaj więcej >
Nad całym Mazowszem przeszły silne burze z intensywnymi opadami i porywistym wiatrem

Mazowsze

Burze nad Polską: 588 interwencji straży pożarnej na Mazowszu

Czytaj więcej >
Wypadek

Mazowsze

Samochód uderzył w drzewo. Jedna osoba nie żyje

Czytaj więcej >
Facebook/Policja Wyszków

Mazowsze

Tragiczny wypadek pod Wyszkowem. Mężczyzna spadł z ciągnika. Wpadł pod koła, nie żyje

Czytaj więcej >
Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna - Ratownictwo Wodne

Mazowsze

Wypadek na trasie S7. Zablokowana droga w kierunku Gdańska

Czytaj więcej >