wawainfo.pl > Ulice > Nagła tragedia na Moście Łazienkowskim, mężczyzna spadł do Wisły. Trwają poszukiwania
Julian Bakuła
Julian Bakuła 19.03.2022 03:27

Nagła tragedia na Moście Łazienkowskim, mężczyzna spadł do Wisły. Trwają poszukiwania

Trwają poszukiwania mężczyzny, który spadł z Mostu Łazienkowskiego
Wikimedia Commons, Adrian Grycuk, licencja: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en [zdjęcie wykadrowane]

Trwają poszukiwania mężczyzny, który w sobotę przed południem miał spaść do Wisły z Mostu Łazienkowskiego.

Przed południem w sobotę stołeczna policja otrzymała zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który spadł lub skoczył do Wisły z Mostu Łazienkowskiego.

Obecnie trwają poszukiwania mężczyzny, na miejscu pracują funkcjonariusze policyjnego komisariatu rzecznego oraz strażacy.

- Cały czas poszukujemy mężczyzny - powiedziała w rozmowie z Wawa Info przed godziną 14 mł. asp. Irmina Sulich ze stołecznej policji.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy ponad dwie godziny temu. Prowadzimy poszukiwania zarówno z rzeki, jak i z lądu - przekazał redakcji Wawa Info kpt. Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

- Wspomagają nas łódki z policji rzecznej oraz z WOPR-u. Do tej pory tego mężczyzny nie udało się zlokalizować - relacjonuje kpt. Kapczyński.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Źródło: wawainfo.pl Zdjęcie główne: Wikimedia Commons, Adrian Grycuk, licencja: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en [zdjęcie wykadrowane]

Powiązane