wawainfo.pl > Ulice > Nagła ewakuacja Sądu Najwyższego. Anonimowy telefon dotyczący umieszczenia ładunków wybuchowych
Julian Bakuła
Julian Bakuła 19.03.2022 03:27

Nagła ewakuacja Sądu Najwyższego. Anonimowy telefon dotyczący umieszczenia ładunków wybuchowych

wawainfo-2
Wikimedia Commons, User:Darwinek, licencja: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en [zdjęcie wykadrowane]

Po anonimowym telefonie dotyczącym umieszczenia ładunków wybuchowych w budynku przeprowadzono ewakuację Sądu Najwyższego w Warszawie.

- W związku z anonimowym telefonem informującym o umieszczeniu w kompleksie urbanistycznym SN ładunków wybuchowych, zarządzona została jego ewakuacja - czytamy w komunikacie Sądu Najwyższego zamieszczonym na Twitterze. Czynności sprawdzające służb mają potrwać co najmniej do godziny 14:30.

Jak wynika z informacji przekazanych przez policję tygodnikowi "Wprost", funkcjonariusze przyjęli zgłoszenie dotyczące ładunku wybuchowego w SN o godzinie 11:19.

- Teraz na miejscu policjanci wykonują rozeznanie pirotechniczne, na polecenie kierownika obiektu zarządzono ewakuację - przekazała tygodnikowi policja.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawainfo.pl.

Źródło: wawainfo.pl, gazeta.pl, wprost.pl Zdjęcie główne: Wikimedia Commons, User:Darwinek, licencja: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en [zdjęcie wykadrowane]

Tagi: ewakuacja
Powiązane