wawainfo.pl > Ulice > Samochód najpierw uderzył w bariery, a potem dachował. Wypadek na trasie S8
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 19.03.2022 03:38

Samochód najpierw uderzył w bariery, a potem dachował. Wypadek na trasie S8

S8
MARCIN SMULCZYNSKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Samochód z wypożyczalni jechał trasą S8, uderzył w barierki niedaleko zjazdu na ul. Łabiszyńską, a potem dachował. Na miejscu znalazły się szybko straż pożarna i pogotowie. Na trasie stworzył się korek.

Sprawę badała również policja. Kierowca wyszedł z wypadku w jednym kawałku.

Trasa S8: dachowanie samochodu. Kierowcy nic się nie stało

Niedługo przed godziną 13 doszło do wypadku na trasie S8 w kierunku Żoliborza. Przy jednym ze zjazdów utworzył się wielki korek. Na miejsce szybko dojechały straż pożarna, policja i pogotowie.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o 12:58, że na trasie S8 na zjeździe w ulicę Łabiszyńską w kierunku Żoliborza dachowało auto osobowe marki Toyota. Kierowca był trzeźwy – mówiła młodsza aspirant Irmina Sulich z Komendy Rejonowej Praga Płn.

Kpt. Wojciech Kapczyński z warszawskiej straży pożarnej dodał, że kierowcy udało się samemu wyjść z pojazdu.

- O 12.58 otrzymaliśmy zgłoszenie o dachującym samochodzie na trasie Toruńskiej. Na miejsce wysłano trzy zastępy - informował.

- Po uderzeniu w bariery samochód osobowy przewrócił się na dach. W pojeździe znajdowała się jedna osoba, która wyszła z niego o własnych siłach, miała jedynie lekkie otarcia - twierdził Kapczyński.

Straż pożarna zabezpieczyła miejsce zdarzenia w ramach ewentualnych wycieków płynów eksploatacyjnych z pojazdu. Akcja skończyła się około godziny 14.50.

Trasa S8 zablokowana. Ogromne korki

W wyniku wypadku trasa S8 została na pewien czas zablokowana. W kierunku Żoliborza tworzyły się ogromne korki, na co dodatkowo wpływały godziny szczytu.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: wawainfo.pl zdjęcie główne: MARCIN SMULCZYNSKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Artykuł napisany we współpracy z Zofią Wierzcholską.