Na miejscu pogotowie i policja. Autobus zderzył się z rowerzystą

Autor Mateusz Dolak - 25 Kwietnia 2021
Źródło: East News, zdjęcie ilustracyjne

Zderzenie autobusu i rowerzysty na Grochowie. Na miejscu są policjanci i ratownicy medyczni. Trwa ustalanie jak doszło do zdarzenia. Wcześniej, doszło do dwóch innych wypadków z udziałem rowerzystów.

Autobus uderzył w rowerzystę

Autobus linii 173 zderzył się z rowerzystą na wysokości ulicy Dwernickiego 20 około godziny 15.

Kierowca Miejskich Zakładów Autobusowych został przebadany przez policję na obecność alkoholu. Był trzeźwy.

Na miejscu są policjanci, którzy ustalają jak doszło do zderzenia.

Rowerzysta został zabrany na badania do karetki, ale nie wymagał hospitalizacji.

Zacznie się w nocy, IMGW wydał ostrzeżenia. Uwaga na duże przymrozkiZacznie się w nocy, IMGW wydał ostrzeżenia. Uwaga na duże przymrozkiCzytaj dalej

Seria wypadków

W niedzielę doszło do kilku wypadków z udziałem rowerzystów. Po południu policja brała udział w wyjaśnianiu co najmniej dwóch takich incydentów.

Pierwszy z nich miał miejsce na Bulwarach Wiślanych około godziny 12.35, gdzie kierujący jednośladem potrącił pieszego. Spacerujący został zabrany karetką do szpitala.

Kilkadziesiąt minut później na moście Gdańskim zderzyli się dwaj rowerzyści. To zdarzenie było poważniejsze, bo 60-letni mężczyzna leżał nieprzytomny na chodniku. miało miejsce na moście Gdańskim.

- Drugi uczestnik zdarzenia nie odniósł większych obrażeń. Został przebadany przez pogotowie. Nie wymagał hospitalizacji - podsumowała Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: wawainfo.pl
zdjęcie główne ilustracyjne: East News

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News