wawainfo.pl

East News

Morderstwo w pralni na Gocławiu. Nowe fakty

9 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Dolak

Udostępnij:

Nowe fakty w sprawie morderstwa w pralni na Gocławiu. Polska Agencja Prasowa dotarła do zeznań pracownicy pralni. Oprócz niej, śledczy przesłuchali rodzinę zmarłego. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że 37-letni syn ofiary był u niego zatrudniony, a chwilę przed tragedią miało dojść pomiędzy nimi do awantury. O co poszło?

Nowe fakty w sprawie morderstwa w pralni

Jak podaje PAP, zamordowany 73-latek miał zwracać uwagę synowi na złą technikę prania dywanu. Tak przynajmniej miała zeznać jedna z pracownic, która była zatrudniona w pralni na rogu Bora-Komorowskiego i Umińskiego na Gocławiu.

Z relacji świadków wynika też, że 37-latek chorował psychicznie, ale nie chciał przyjmować leków.

Prokuratura nie zna jeszcze wersji mężczyzny, ponieważ przebywa on w stanie śpiączki farmakologicznej w szpitalu. Jego przesłuchanie będzie możliwe dopiero po uzyskaniu zgody od lekarzy monitorujących jego stan zdrowia. Wiadomo, ze 37-latek przeszedł operację i jest pilnowany przez policjantów.

Strzelanina na Gocławiu

Jak pisaliśmy na wawainfo.pl, do zdarzenia doszło w piątek na Gocławiu. Pierwsze informacje mówiły o strzelaninie, ale później okazało się, że doszło do morderstwa. Strzały oddali policjanci, którzy próbowali zatrzymać sprawcę.

Jak poinformowała prokuratura, w pralni doszło do awantury pomiędzy ojcem i synem. Na miejscu pojawili się policjanci, którzy nie mogli wejść do środka, dlatego o pomoc poprosili straż pożarną. - W środku policjanci zastali mężczyznę, który trzymał w dłoni niebezpieczne narzędzie i nie reagował na polecenia. Mężczyzna wyszedł z lokalu i zaatakował funkcjonariuszy, podjął próbę ucieczki - relacjonował Rafał Retmaniak ze stołecznej policji.

Morderstwo w pralni

W pralni leżało ciało mężczyzny z ranami na klatce piersiowej, plecach i szyi - Zmarły to 73 letni właściciel pralni, miał on liczne rany kłute na klatce piersiowej, na plecach, a także na szyi - poinformowała z kolei prokurator Katarzyna Strzyczkowska.

Syn ofiary został zatrzymany i w stanie ciężkim przewieziony do szpitala. Z nieoficjalnych informacji wynika, że tuż po zamordowaniu ojca, sam próbował poderżnąć sobie gardło. Na miejscu śledczy znaleźli dwa noże, które zostaną poddane dokładnym badaniom i oględzinom. Stan 37-latka jest ciężki, na ciele ma rany kłute i cięte.

Śledczy nie podają na razie oficjalnych przyczyn makabry. W przyszłym tygodniu odbędzie się sekcja zwłok właściciela pralni.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: wawainfo.plzdjęcie główne: Twitter

Podobne artykuły

Wiadomości

Strajk pielęgniarek i położnych przed Sejmem. "Dzień testu wiarygodności polityków"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Rolnicy mają dość. W czwartek pojawią się przed Biedronkami

Czytaj więcej >
W centrum Warszawy postawiono canoe.

Wiadomości

W Warszawie w środku miasta nagle pojawiła się łódka. O co chodzi?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Ogromny paraliż w Warszawie. Opóźnione autobusy, korek na kilkanaście kilometrów. Wszystko przez ulewę

Czytaj więcej >
Szpital Narodowy zawiesi działalność.

Wiadomości

Działalność szpitala na stadionie narodowym zostanie zawieszona

Czytaj więcej >
W Warszawie mogą wystąpić burze z gradem.

Wiadomości

Uwaga, właśnie wydali ostrzeżenia. Potężna nawałnica nadciąga do Warszawy

Czytaj więcej >