wawainfo.pl

East News

Dramat na Gocławiu. Atak nożownika w pralni, mężczyzna nie żyje

7 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Dolak

Udostępnij:

Nie żyje właściciel pralni na Gocławiu. To właśnie tam w piątek rozegrał się istny dramat. Policja i prokuratura nadal pracują na miejscu, a na jaw wychodzą kolejne porażające fakty. Co wydarzyło się w okolicy skrzyżowania Bora-Komorowskiego z Umińskiego?

Dramat na Gocławiu

Jak pisaliśmy na wawainfo.pl, w pralni przy Bora-Komorowskiego doszło do ataku nożem. Pierwsze informacje mówiły też, że doszło do strzelaniny. Okazało się jednak, że to policjanci oddali strzały ostrzegawcze w kierunku napastnika.

O sprawie dowiedzieliśmy się między innymi od naszych czytelników, którzy przekazali nam zdjęcia z miejsca zdarzenia. Na piewszych fotografiach widzieliśmy strażaków, policjantów i pogotowie udzielające pomocy rannemu mężczyźnie.

Akcja służb na Gocławiu

Co dokładnie wydarzyło się na Gocławiu?

Najnowsze informacje mówią, że policja dostała zgłoszenie, że w pralni dzieje się coś złego. Zgłoszenie nie było precyzyjne, więc na miejsce natychmiast przyjechali funkcjonariusze i strażacy. Ci drudzy twierdzą, że zostali poproszeni o pomoc w otwarciu drzwi.

Kiedy służby dotarły na miejsce, doszło do istnego dramatu. Z pralni wyszedł mężczyzna cały we krwi. Z relacji świadków wynika, że wyglądał jakby był w transie. W ręce trzymał nóż.

To wtedy padły strzały ostrzegawcze, które oddali policjanci. Było to konieczne, ponieważ napastnik szedł w ich stronę. Funkcjonariusze obezwładnili mężczyznę, a następnie zajęło się nim pogotowie ratunkowe. Agresor miał liczne rany kłute i cięte.

Nie żyje właściciel pralni

Chwilę później okazało się, że w pralni był martwy mężczyzna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że był to właściciel obiektu.

Co wydarzyło się w środku? Ustaleniami zajmie się policja i prokuratura.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

  • Policjant zamordowany przez przestępcę. W piątek równo o 12 zawyją syreny

  • Wybuch gazu w Legionowie. Jedna osoba nie żyje

  • Część Warszawy strefą zagrożoną. Wojewoda Mazowiecki wydał rozporządzenie.

źródło: wawainfozdjęcie główne: East News

Mateusz Dolak

Jestem redaktorem prowadzącym portal Wawa Info. Trafiłem tutaj z Super Expressu, a wcześniej - pisałem dla portalu tvn24.pl i tvnwarszawa.pl. Swoją przygodę z mediami zacząłem jeszcze w liceum, kiedy współpracowałem z lokalnym radiem i telewizją.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Ministerstwo Zdrowia potwierdziło. Kilkaset nowych zakażonych

Czytaj więcej >

Wiadomości

Dramat pod KPRM. Jest kolejne nagranie ze zdarzenia

Czytaj więcej >

Wiadomości

Ruszył Marsz dla Życia i Rodziny

Czytaj więcej >

Wiadomości

Białe Miasteczko chwilowo zawiesza działalność

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wiadomo, kim był 94-letni mężczyzna spod KPRM

Czytaj więcej >

Wiadomości

KPRM. Podano treść listu pożegnalnego 94-latka

Czytaj więcej >