wawainfo.pl > Wiadomości > Dramat na Gocławiu. Atak nożownika w pralni, mężczyzna nie żyje
Mateusz Dolak
Mateusz Dolak 19.03.2022 03:26

Dramat na Gocławiu. Atak nożownika w pralni, mężczyzna nie żyje

East News

Dramat na Gocławiu

Jak pisaliśmy na wawainfo.pl, w pralni przy Bora-Komorowskiego doszło do ataku nożem. Pierwsze informacje mówiły też, że doszło do strzelaniny. Okazało się jednak, że to policjanci oddali strzały ostrzegawcze w kierunku napastnika.

O sprawie dowiedzieliśmy się między innymi od naszych czytelników, którzy przekazali nam zdjęcia z miejsca zdarzenia. Na piewszych fotografiach widzieliśmy strażaków, policjantów i pogotowie udzielające pomocy rannemu mężczyźnie.

Akcja służb na Gocławiu

Co dokładnie wydarzyło się na Gocławiu?

Najnowsze informacje mówią, że policja dostała zgłoszenie, że w pralni dzieje się coś złego. Zgłoszenie nie było precyzyjne, więc na miejsce natychmiast przyjechali funkcjonariusze i strażacy. Ci drudzy twierdzą, że zostali poproszeni o pomoc w otwarciu drzwi.

Kiedy służby dotarły na miejsce, doszło do istnego dramatu. Z pralni wyszedł mężczyzna cały we krwi. Z relacji świadków wynika, że wyglądał jakby był w transie. W ręce trzymał nóż.

To wtedy padły strzały ostrzegawcze, które oddali policjanci. Było to konieczne, ponieważ napastnik szedł w ich stronę. Funkcjonariusze obezwładnili mężczyznę, a następnie zajęło się nim pogotowie ratunkowe. Agresor miał liczne rany kłute i cięte.

Nie żyje właściciel pralni

Chwilę później okazało się, że w pralni był martwy mężczyzna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że był to właściciel obiektu.

Co wydarzyło się w środku? Ustaleniami zajmie się policja i prokuratura.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: wawainfozdjęcie główne: East News

Tagi: Gocław