Młody mężczyzna nie miał szans. Barierki dosłownie przebiły samochód, pojazd stanął w płomieniach

Autor Mateusz Dolak - 26 Kwietnia 2021
Źródło: policja

Śmiertelny wypadek w powiecie ostrołęckim na Mazowszu. Kierowca samochodu nie miał szans na przeżycie. Pojazd wbił się w barierki, a następnie zaczął się palić.

Śmiertelny wypadek na Mazowszu

O wypadku poinformowała policja z Ostrołęki.

Do tragedii doszło w sobotę wieczorem na granicy powiatu ostrołęckiego i szczycieńskiego.

Ogromna awantura w centum Warszawy. Wszystko się nagrałoOgromna awantura w centum Warszawy. Wszystko się nagrałoCzytaj dalej

"Według wstępnych ustaleń w sobotę kwadrans przed godziną 21 kierujący oplem 30 letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego jadąc od miejscowości Warmiak w kierunku Dąbrowy stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze, uderzył w znak drogowy z nazwą miejscowości, po czym w barierę ochronną, która przeszyła wnętrze pojazdu - poinformował podkom. Tomasz Żerański z policji w Ostrołęce.

Tragiczny wypadek w powiecie ostrołęckim

Auto stanęło w płomieniach

Świadkowie wypadku natychmiast wezwali pomoc. Na miejsce przyjechały wszystkie służby: pogotowie, policja i straż pożarna.

Niestety, nic nie dało się już zrobić. Opel tuż po uderzeniu w bariery stanął w płomieniach, a ranny kierowca został uwięziony w środku pojazdu.

Tragiczny wypadek w powiecie ostrołęckim

Policjanci i prokuratorzy pracowali na miejscu do późnych godzin nocnych.

- W czynnościach brał udział także technik kryminalistyki. Wrak pojazdu zabezpieczony został do dalszych badań. Dalsze czynności w tej sprawie pod nadzorem Prokuratora prowadzą policjanci z posterunku policji w Łysych - podsumował Żerański.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: wawainfo.pl
zdjęcie główne: policja

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News