wawainfo.pl > Kronika kryminalna > Mława. Tajemnicze zabójstwo 28-letniego mężczyzny, zatrzymano cztery osoby
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:27

Mława. Tajemnicze zabójstwo 28-letniego mężczyzny, zatrzymano cztery osoby

Mława
ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE: DOMIN/AGENCJA SE/East News

Mława. Tajemnicze zabójstwo 28-letniego mężczyzny. Wziął udział w imprezie. Następnego dnia informacje o śmierci potwierdziła prokuratura i policja. Zatrzymano cztery osoby. Trwają policyjne czynności.

Jak podaje naszamlawa.pl, w Mławie, w nocy z 12 na 13 czerwca doszło do zabójstwa. Tajemnicze zdarzenie jest zdawkowo komentowane przez służby.

Stwierdzono śmierć 28-letniego mężczyzny. W rozmowie z lokalnym medium prokurator potwierdził, że wstępnie czyn zakwalifikowano jako zabójstwo.

Mława. Tajemnicze zabójstwo 28-letniego mężczyzny

Zgon stwierdzono na terenie Otoczni w powiecie mławskim.

Z nieoficjalnych informacji portalu naszamlawa.pl wynika, że przed śmiercią mężczyzny uczestniczył w imprezie towarzyskiej. Udział w niej miało wziąć grono najbliższych.

Konieczne będzie przeprowadzenie oględzin oraz sekcji zwłok zmarłego.

Policja w Mławie już prowadzi czynności w sprawie. Wszystko odbywa się pod nadzorem prokuratury. Zatrzymano cztery osoby, które mogą mieć związek z zabójstwem.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: naszamlawa.pl

Zdjęcie główne: Zdjęcie ilustracyjne - DOMIN/AGENCJA SE/East News

Powiązane