wawainfo.pl > Mazowsze > Milanówek. Radny prowadził samochód, choć odebrano mu prawo jazdy?
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:33

Milanówek. Radny prowadził samochód, choć odebrano mu prawo jazdy?

Milanówek
Milanówek Miasto Ogród

Radny Milanówka w trakcie zdalnego posiedzenia rady miasta siedział w samochodzie. Zaszło podejrzenie, że kierował pojazdem, choć jego prawo jazdy zostało zatrzymane przez policję. Do akcji wkroczyła prokuratura.

Jak informuje "Gazeta Wyborcza", 13 maja o 12:30 policja zatrzymała Witolda Mossakowskiego - przewodniczącego rady Milanówka. Samorządowiec jechał w kierunku miejscowości tleń pod wpływem alkoholu.

- Od kierującego wyczuwalna była woń alkoholu, w związku z tym poddany został badaniu. Jak się okazało, był w stanie nietrzeźwości - podała "Wyborczej" Joanna Tarkowska z policji w Świeciu.

Milanówek. Radny prowadził samochód, choć odebrano mu prawo jazdy?

Prawo jazdy zatrzymano radnemu na rok. Już dwa tygodnie później Mossakowski wziął udział w zdalnej sesji rady miasta. Na nagraniu widać, jak siedzi w samochodzie, jednak na miejscu pasażera.

Po kilkunastu minutach polityk odłożył telefon i najprawdopodobniej przesiadł się za kierownicę. Miał prowadzić auto, a następnie zaparkować przed domem. Rada Milanówka postanowiła zawiadomić o sprawie prokuraturę.

Śledczy ustalają, czy Mossakowski prowadził samochód bez uprawnień. Sam przewodniczący samorządu odmówił komentowania sprawy.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Tagi: Milanówek
Powiązane