wawainfo.pl > Wiadomości > Brutalne morderstwo w luksusowej dzielnicy. Młodzieżowy radny nie żyje, jego dziewczyna usłyszała zarzuty
Julian Bakuła
Julian Bakuła 19.03.2022 03:26

Brutalne morderstwo w luksusowej dzielnicy. Młodzieżowy radny nie żyje, jego dziewczyna usłyszała zarzuty

Chłopaka odnaleziono z raną kłutą nieopodal mieszkania jego dziewczyny.
AGENCJA SE/East News

Odnaleziono go z raną kłutą na Wilanowie

O śmierci 21-letnia Igora poinformowała na początku maja Młodzieżowa Rada Miasta Lublin, której był członkiem. 

- Był zaangażowanym społecznikiem, aktywnym działaczem i współpracownikiem - czytamy we wpisie pożegnalnym. 

Jak podaje dziennikwschodni.pl, w dniu tragedii studiujący na Wydziale Prawa i Administracji UW Igor zatrzymał się w mieszkaniu swojej dziewczyny, 25-letniej Karoliny B., na Wilanowie.

Prawdopodobnie doszło między nimi do kłótni, po której Igor opuścił budynek. Według Super Expressu odnaleziono go z zadaną kilkunastocentymetrowym ostrzem raną kłutą brzucha, gdy wzywał pomocy, leżąc na chodniku nieopodal mieszkania dziewczyny.

Za Igorem z budynku miała wybiec właśnie jego dziewczyna, która wezwała karetkę. Ranny chłopak został przetransportowany do szpitala, gdzie jednak po kilku dniach zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. 

W międzyczasie doszło do zatrzymania jego dziewczyny, której postawiono zarzut usiłowania zabójstwa. Karolina B. nie przyznaje się do winy.

- Prokuratura Rejonowa Ursynów prowadzi postępowanie przeciwko Karolinie B. - przekazała Super Expressowi rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.

Jak wskazuje dziennikwschodni.pl, w związku ze zgonem Igora zarzut postawiony Karolinie B. zostanie prawdopodobnie zmieniony na zarzut zabójstwa. Wobec dziewczyny zastosowano trzymiesięczny areszt tymczasowy.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Źródło: tvn24.pl, dziennikwschodni.pl, Super Express / se.pl, wawainfo.plZdjęcie główne: AGENCJA SE/East News

Tagi: Wilanów