Legionowo: mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu, rzuca doniczkami przez okno

Autor Mateusz Dolak - 4 Marca 2021
zdjęcie ilustracyjneŹródło: East News

Akcja służb na Osiedlu Młodych w Legionowie. Strażacy i policjanci próbują okiełznać mężczyznę, który stoi w oknie i rzuca doniczkami.

Interwencja w Legionowie

Na miejscu jest kilka radiowozów, wóz strażacki z podnośnikiem hydraulicznym i karetka pogotowia.

- Policjanci dostali zgłoszenie, że w oknie jednego z bloków stoi mężczyzna, który krzyczy. Najbliższy partol ruszył, by sprawdzić co się dzieje - poinformowała podkom. Justyna Stopińska z komendy w Legionowie.

- Rzeczywiście mężczyzna stał w oknie. Z relacji funkcjonariuszy wynika, że rzucał doniczkami - dodała Stopińska.

Audi dosłownie zmiażdżyło kobietę. Za kierownicą siedział młody kierowca, policja szuka świadkówAudi dosłownie zmiażdżyło kobietę. Za kierownicą siedział młody kierowca, policja szuka świadkówCzytaj dalej

Zabarykadował się

W akcję zaangażowali się też strażacy, którzy przed budynkiem rozłożyli poduszkę ochraniającą w razie upadku z wysokości.

- Mężczyzna był agresywny. Istniała obawa, że wyskoczy z okna, dlatego na prośbę policji rozstawiliśmy skokochron - relacjonował mł. byrg. Łukasz Szulborski ze straży pożarnej w Legionowie. i dodał, że w akcji udział brały dwa zastępy.

W międzyczasie policjanci próbowali nawiązać kontakt z mężczyzną. Ten jednak nie chciał z nimi rozmawiać i zabarykadował się w mieszkaniu.

Po kilku minutach służby podjęły decyzję o siłowym wejściu do lokalu. - Strażacy wyważyli drzwi, dzięki czemu mogliśmy dostać się do środka - podsumowała rzecznik policji z Legionowa.

Mężczyzna w wieku około 40-lat został zabrany do szpitala.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl
zdjęcie główne ilustracyjne: East News

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News