Kierowca mercedesa szarpał się z mężczyzną na chodniku

Autor Mateusz Dolak - 3 Marca 2021
Źródło: wawainfo.pl

Policja we wtorek przez cały wieczór poszukiwała limonkowego mercedesa. Nasz dziennikarz był świadkiem niebezpiecznego zdarzenia - kierowca tego samochodu szarpał się z pieszym, po czym wsiadł w auto i z piskiem opon odjechał.

Incydent na Gocławiu

Opisujemy sprawę, ponieważ zachowanie kierowcy stanowiło realne zagrożenie dla innych.

We wtorek około godziny 21 nasz dziennikarz dojeżdżał rowerem do skrzyżowania ulic Abrahama i Fieldorfa na Gocławiu. Nagle zobaczył, że po drugiej stronie przejścia doszło do szarpaniny.

Na ulicy (tuż za przejściem dla pieszych w kierunku Balatonu) przy sklepie stał limonkowy mercedes. Jego kierowca szarpał się z pieszym. Popchnięty mężczyzna upadł na chodnik i wylądował na elektrycznych hulajnogach.

Starszy mężczyzna zamordował kolegę i wrócił do domu. Ofiara leżała w kałuży krwiStarszy mężczyzna zamordował kolegę i wrócił do domu. Ofiara leżała w kałuży krwiCzytaj dalej

Kierowca uciekł

Zamieszanie zwróciło uwagę innych przechodniów. Nieopodal skrzyżowania przejeżdżał radiowóz. Jeden ze świadków próbował go zatrzymać, ale policjanci byli zbyt daleko, żeby go zauważyć.

Mężczyzna z mercedesa w międzyczasie wsiadł do samochodu i z piskiem opon odjechał. Pieszy, który upadł na chodnik oddalił się.

O sprawie została poinformowana policja. Dyżurny numeru alarmowego 112 przyjął zgłoszenie i rozesłał informację o incydencie do wszystkich patroli w okolicy. Funkcjonariusze mieli zwrócić uwagę na wyróżniający się samochód.

Czapka na przejściu

Niestety, pieszy, który brał udział w zdarzeniu zniknął i nie złożył oficjalnego zawiadomienia. Nie wiemy co wydarzyło się wcześniej, ale środku przejścia dla pieszych pozostała czapka mężczyzny.

Na skrzyżowaniu znajduje się miejski monitoring.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl
zdjęcie główne: wawainfo.pl

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News