wawainfo.pl > Ulice > Malutka kolizja, olbrzymie utrudnienia. Koszmar kierowców na Wisłostradzie
Stanisław Węgrowski
Stanisław Węgrowski 19.03.2022 03:34

Malutka kolizja, olbrzymie utrudnienia. Koszmar kierowców na Wisłostradzie

Marek BAZAK/East News
Marek BAZAK/East News

W poniedziałek rano doszło do kolizji trzech samochodów osobowych. Małe zderzenie na Wybrzeżu Kościuszkowskim doprowadziło do sporych utrudnień na drodze.

Do zderzenia aut doszło na Wybrzeżu Kościuszkowskim, tuż przed mostem Śląsko-Dąbrowskim. Kolizja nastąpiła po godzinie 8.

Jak ustalił TVN Warszawa, zderzenie było wynikiem typowego najechania na drugi samochód - audi uderzyło w tył forda. Nikt nie został ranny, jednak kierowcy musieli oczekiwać na przyjazd policji. Audi nie było w stanie jechać dalej i zajęło dwa pasy Wisłostrady w kierunku Żoliborza. Co więcej, na drodze leżały odłamki uszkodzonych samochodów. W kolizji brało udział jeszcze jedno auto, lexus, jednak ten samochód został najmniej uszkodzony.

Wypadek zdążyła już potwierdzić Komenda Stołeczna Policji. Jarosław Florczak z zespołu prasowego KSP poinformował, że funkcjonariusze otrzymali informację już ok. 7 rano. Wszyscy kierowcy zostali sprawdzeni na obecność alkoholu we krwi. Cała trójka była trzeźwa, a w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

 

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: TVN Warszawa

Tagi: Wisłostrada