wawainfo.pl > Mazowsze > Kierowca zarejestrował moment zderzenia w Elżbietowie. Potężne uderzenie, odrzuciło samochód osobowy jak zabawkę
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 03:28

Kierowca zarejestrował moment zderzenia w Elżbietowie. Potężne uderzenie, odrzuciło samochód osobowy jak zabawkę

Opublikowano nagranie z momentu zderzenia TIR-a i samochodu w Elżbietowie
Facebook.com/Grześ Ratownik

We wtorek w Elżbietowie pod Sochaczewem doszło do śmiertelnego wypadku. W sieci pojawiło się nagranie z momentu zdarzenia samochodu osobowego i TIR-a. Moment uderzenia widać bardzo dokładnie.

ZOBACZ WIDEO Z WYPADKU:

Moment zderzenia uchwycony na nagraniu z kamery pojazdu znaleźć można w dalszej części artykułu.

W wyniku wypadku w Elżbietowie zmarło 5 osób. Aż 3 z nich były to dzieci poniżej 10 roku życia.

We wtorek wieczorem do sieci trafiło nagranie z kamerki samochodowej zamontowanej w pojeździe poruszającym się za samochodem ciężarowym biorącym udział w zderzeniu.

Elżbietów: moment zderzenia uchwycony okiem kamery

Kamery instalowane w pojazdach są coraz powszechniejsze. Jedna z nich uwieczniła moment wypadku w Elżbietowie.

Na profilu Grześ Ratownik na Facebooku opublikowano krótkie nagranie dokumentujące moment zderzenia samochodu osobowego z TIR-em na drodze we wsi Elżbietowo.

Dokładnie widać, jak jadący samochód ciężarowy w pewnym momencie natrafia na przeszkodę. Wzbijają się kłęby kurzu i pyłu, a ciężarówka staje w poprzek trasy.

W kadrze zarejestrowano, jak osoby pracujące na sąsiadującym z drogą polu chciały podejść do pojazdów biorących udział w wypadku, jednak po kilku krokach rezygnują i oddalają się od miejsca zdarzenia.

Auto, w którym znajdowała się kamera, zjechało w boczną drogę. W tym momencie widok na auto ciężarowe znika. Z relacji świadka zdobytej przez redakcję WawaInfo wynika, że kierowca TIR-a samodzielnie wyszedł z auta i zaczął dzwonić, najprawdopodobniej na służby.

Tragiczny bilans po wypadku w Elżbietowie: nie żyje 5 osób

Na miejscu zdarzenia znajdował się reporter WawaInfo Mateusz Dolak. Świadek, pan Andrzej Parafowski, opowiedział, co widział, gdy zbliżył się do skrzyżowania.

- Kierowca TIR-a wyszedł z samochodu i szybko złapał za telefon i zaczął dzwonić. Ja nie podchodziłem bliżej, tam było tyle krwi - mówił w rozmowie z WawaInfo mieszkaniec Elżbietowa.

Gdy doszło do śmiertelnego wypadku mężczyzna pracował w ogrodzie. Nie odważył się podejść do samochodu osobowego, pewne było jednak, że podróżujący nim ludzie nie żyją.

Śmierć na miejscu poniosło 5 osób. Dwie kobiety oraz troje dzieci w wieku 4, 7 oraz 9 lat. Ponieżej obejrzeć można rozmowę z panem Andrzejem Parafowskim.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: Grześ Ratownik, wawainfo.pl Zdjęcie główne: Facebook.com/Grześ Ratownik

Powiązane