wawainfo.pl > Ulice > Kierował BMW i myślał, że będzie szybszy od tramwaju. Nie udało się
Stanisław Węgrowski
Stanisław Węgrowski 19.03.2022 03:33

Kierował BMW i myślał, że będzie szybszy od tramwaju. Nie udało się

ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Do groźnego zdarzenia doszło dzisiaj w al. Jana Pawła II na wysokości Nowolipia. Samochód osobowy zderzył się z tramwajem. W konsekwencji zderzenia kierowca musiał zostać przetransportowany do szpitala.

Zderzenie bmw z tramwajem

Policja dostała informację o wypadku na Muranowie tuż przed godziną 13. Jak się okazało, zderzył się samochód osobowy marki BMW z tramwajem linii 41. W efekcie składy utknęły w korkach na kilkadziesiąt minut.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy około godz. 12.50. Samochód marki BMW zderzył się z tramwajem linii 41. Obaj prowadzący pojazdy zostali przebadani pod kątem obecności alkoholu we krwi, byli trzeźwi. Kierowca BMW został zabrany do szpitala. Na miejscu nie ma już utrudnień w ruchu - przekazał w rozmowie z “Gazetą Wyborczą” Daria Wysocka z zespołu prasowego komendy stołecznej policji. 

Nie wiadomo na razie, co było przyczyną wypadku. Nie ma też informacji o tym, aby w wyniku kolizji ucierpiał któryś z pasażerów tramwaju.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: Gazeta Wyborcza, TVN Warszawa

Powiązane