Chcieliśmy skorzystać z toalety w hipermarkecie. Takiego widoku się nie spodziewaliśmy, ręce opadają

Autor Mateusz Dolak - 3 Marca 2021
balaganŹródło: wawainfo.pl

Takiego widoku w drugiej dekadzie XXI wieku się nie spodziewaliśmy. Kiedy weszliśmy do toalety dla klientów w pasażu na Gocławiu, od razu odechciało się nam potrzeby. Wszędzie panował niemiłosierny bałagan.

Bałagan

Zalana podłoga, brudne umywalki i wszechobecny smród - tak w kilku słowach można opisać widok, który zastaliśmy w łazience dla klientów w Centrum Handlowym na Gocławiu. Naszym czytelnikom darujemy szczegóły, ale uwierzcie, że w toaletach też było tragicznie.

Na dowód zrobiliśmy kilka zdjęć, które publikujemy poniżej.

Bałagan w łazience

Bałagan w łazience

Bałagan w łazience

Fotografie przedstawiają umywalnię rąk. Jak widać na obrazku, na blatach znajduje się zaschnięte mydło. Wszystko jest zalane, pokryte brudem.

Kierowca mercedesa szarpał się z mężczyzną na chodnikuKierowca mercedesa szarpał się z mężczyzną na chodnikuCzytaj dalej

Podobnie wygląda podłoga.

Nie robiliśmy zdjęć w toaletach, ale na kilka kabin, tylko jedna była czysta. W pozostałych brakowało papieru, lub poprzedni korzystający zostawili obrzydliwy bałagan.

Brak kultury

Na terenie centrum widzieliśmy kilka ekip sprzątających. Trzeba jednak przyznać, że taki stan wynika, z braku kultury klientów, którzy nie potrafią pozostawić po sobie porządku.

Pasaż odwiedziliśmy w momencie, kiedy punkty usługowe i drobne sklepy były zamknięte. Czynny był natomiast spożywczy hipermarket, ale w środku nie było zbyt wielu osób.

Niestety, informacja o właścicielu i administratorze Centrum Handlowego nie jest dostępna publicznie. Nasze pytania wysłaliśmy więc do biura prasowego hipermarketu, którego logo widnieje na wejściu do centrum.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl
zdjęcie główne: wawainfo.pl

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News