Starszy mężczyzna zamordował kolegę i wrócił do domu. Ofiara leżała w kałuży krwi

Autor Mateusz Dolak - 2 Marca 2021
Źródło: East News

Morderstwem, aresztem i zarzutami zakończyła się wizyta, którą 65-letni mężczyzna złożył swojemu młodszemu koledze. 60-latek leżał w kałuży krwi. Kiedy nadeszła pomoc, już nie żył.

Morderstwo w gminie Halinów

Do makabrycznej zbrodni doszło w jednym z domów na terenie gminy Halinów.

Policjanci dostali wezwanie, że na podłodze w kałuży krwi leży mężczyzna. Kiedy przyjechali na miejsce, zobaczyli na jego ciele rany kłute - prawdopodobnie wyrządzone nożem.

Funkcjonariusze natychmiast wezwali pogotowie, ale lekarz który przyjechał na miejsce stwierdził zgon 60-latka.

Samochód dostawczy utknął pod wiaduktem. Utrudnienia na TargowejSamochód dostawczy utknął pod wiaduktem. Utrudnienia na TargowejCzytaj dalej

Areszt i zarzuty

Policjanci przesłuchali świadków i wszczęli dochodzenie. - W wyniku podjętych działań zatrzymali 65-letniego mężczyznę, mieszkańca gminy Halinów - poinformował st. asp. Marcin Zagórski.

Zatrzymany mężczyzna

65-latek trafił na komendę, gdzie po przesłuchaniu został aresztowany i usłyszał zarzuty. Jest podejrzany o dokonanie zabójstwa swojego znajomego.

- Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy dal podstawy do przedstawienia zatrzymanemu zarzutu zabójstwa. Decyzją Sądu Rejonowego w Mińsku Mazowieckim 65-latek został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy - podsumował Zagórski.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl
zdjęcie główne ilustracyjne: East News

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News